У iOS 8 для iPad з’явиться можливість одночасної роботи з двома додатками

Автор | 14 Травня, 2014

Згідно з повідомленням редактора видання 9to5mac Марка Гурмана, компанія Apple планує нарешті додати можливості справжньої багатозадачності в нову версію операційної системи iOS 8. Завдяки цьому на одному екрані можна буде запускати, як мінімум, два додатки. Досі кожен додаток, що запускається на iPad, працював окремо і займав повний екран пристрою.

Екран при цьому буде розділений, подібно до того, як це реалізовано корпорацією Microsoft на планшетах Surface. Запустивши цю функцію, у Microsoft всіляко підкреслювали перевагу її планшета в порівнянні з Apple iPad.

Крім того, стало відомо, що Apple планує поліпшити взаємодію додаткыв, що запускаються, наприклад, це надасть можливість перетягувати контент між ними – переміщати так фрагменти тексту, відео або фотографії.

Функція поділу екрана була однією з найбільш очікуваних на Apple-пристроях і користувачі активно писали про те, щоб розробники компанії нарешті представили її в iOS. Почасти отримати можливість поділу екрана і використання додатків в багатозадачному режимі можна було за допомогою деяких твіков з Cydia.

Крім функції багатозадачності, iOS 8 отримає і цілий ряд інших новинок. Зміни в новій версії операційної системи будуть базуватися на покращенні інтерфейсу, швидкості роботи додатків і продуктивності.

Нагадаємо, що Apple планує представити iOS 8, ​​а також нову версію операційної системи Mac OS X на конференції Worldwide Developers Conference (WWDC), яка пройде в Сан-Франциско з 2 по 6 червня.


Если Вы значете уже что являют собой разные бизнес стратегии, вам также будет интересна стратегия торговли бинарными опционами, которая базируется на разных анализах и прогнозах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *