Apple запатентувала камеру з надвисокою роздільною здатністю і системою стабілізації

Автор | 12 Травня, 2014

Наприкінці минулого тижня Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США опублікувало нову патентну заявку Apple, у якій описується інноваційна камера для мобільних пристроїв. У документі йдеться про сенсор високої роздільної здатності, здатному поліпшити якість знімків, зокрема, стабілізувати зображення, завдяки чому панорамні фотографії та фото в русі виходять набагато більш чіткими.

Для того щоб протидіяти спотворенню знімка у зв'язку з випадковим рухом користувача під час зйомки, камера мобільного девайса буде включати в себе систему оптичної стабілізації зображення (OIS), за рахунок якої буде компенсуватися рух камери для мінімізації спотворення знімка. Це відбувається наступним чином: OIS змінює оптичний шлях до матриці у відповідь на такі рух камери, як тремтіння руки користувача.

У своїй патентній заявці Apple описує систему камери мобільного пристрою зі понад високим дозволом, яка заснована на механізмі стабілізації зображення.

На одному з малюнків показана спрощена блок-схема, що демонструє використання системи оптичної стабілізації зображення. Незважаючи на те, що її розробляли під мобільні пристрої, очікується, що дану технологію можна буде застосовувати і в таких продуктах Apple, як MacBook Pro або навіть в майбутніх новинках, наприклад, розумних телевізорах. Купертіновці також відзначають, що багато характеристики системи не вказані на графіку. Зокрема, мова йде про автофокус і механізми інфрачервоного фільтра. Зрозуміло, що така "начинка" значно підвищить варість ремонта iphone киев.

Як випливає з документа, камера буде оснащена датчиком положення, процесором OIS, інерційним датчиком, спуском затвора, а також процесором, здатним керувати взаємодією безлічі компонентів, що входять до складу пристрою.

Крім того, в патентній заявці є зображення «зверху» модуля камери з процесором OIS, який працює таким чином, щоб приймати введення від датчиків положення, які вказують положення модуля камери. Це, в свою чергу, впливає на оптичний шлях датчика зображення.

Патентну заявку оформили в четвертому кварталі 2012 року. Авторами документа відзначені Деміен Тайвент (Damien Thivent) і Річард Баєр (Richard Baer).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *