Evad3rs все ще розмірковують над випуском джейлбрейка iOS 7.1

Автор | 11 Травня, 2014

В даний момент загальнодоступних інструментів для джейлбрейка iOS 7.1 не існує, а спробами спекуляції на дану тему займаються ті ж особистості, які упаковують в безкоштовне ПЗ віруси і трояни. Група хакерів Evad3rs не веде розробку джейлбрейка, але вони можуть зайнятися питанням буквально через місяць. Це залежить від дій Apple і трошки – від щасливого випадку.

На поточний момент будь-яку пропозицію скачати «найсвіжіший» джейлбрейк саме для версії iOS 7.1 або 7.1.1 зі 99% вірогідністю означає спробу залучення в шахрайську схему. Ні, зрозуміло, крім усім відомої команди Evad3rs на планеті чимало талановитих хакерів, тому існує ймовірність, що у когось з них вийде вирішити проблему раніше інших. Але такий додаток в першу чергу спливе на профільних ресурсах, де його миттєво і з великим задоволенням вивчать компетентні фахівці, які й дадуть продукту свою оцінку. Коли це відбудеться – ми не станемо баритися з публікацією новини, але поки попусту тішити себе надіями сенсу немає.

Давайте будемо прагматиками, як товариш Pod2g, який днями дав самий правдивий коментар до ситуації, що склалася. Буквально через місяць Apple може оголосити про швидкий вихід iOS 8 і розповісти, нехай і в загальних рисах, про її структуру. І тоді хакерам найдоцільніше відправитися у відпустку, позасмагати на пляжі, відпочити від монітора і набратися сил. Щоб восени, після релізу, оперативно і з ентузіазмом зайнятися розробкою джейлбрейка вже для «вісімки».

Ні, якби злом прошивки iOS 7.1 зайняв би всього 2-3 тижні, Pod2g б неодмінно умовив соратників напружитися і випустити експлоїт, не дивлячись ні на що. Проблема в тому, що поточних напрацювань занадто мало, щоб оцінити навіть терміни підготовки повністю працездатного джейлбрейка. Якщо буде потрібно трудитися місяці 3 або навіть все літо, щоб потім, після презентації iOS 8 знову взятися за роботу аналогічного обсягу, то який у цьому сенс? Як люди розсудливі, хакери вважають за краще займатися завданнями з більшим ступенем рентабельності.

Важливо інше – Pod2g офіційно підтвердив, що робота над джейлбрейком ведеться. Всі в Evad3rs сидять склавши руки, але давши волю думкам – про те, як зламати неприступну, хакери розмірковують постійно. А поки їм ще нічого показати, залишається лише нагадати всім, щоб не поспішали з оновленням прошивки свого iГаджета. По-перше, весняний настрій збиває програмістів Apple з робочого ритму, тому в самих останніх версіях iOS виявилося неприємно багато вразливостей. По-друге, після оновлення можна забути про всі твіки і іншиі переваги життя з джейлбрейком. І назад дороги не буде – відкат до iOS 7.0.x вже неможливий.


Воспользуйтесь сервисом по качественной замене картриджа Canon и принтеров других фирм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *