Сервіс Vine отримав довгоочікуване оновлення веб-інтерфейсу

Автор | 3 Травня, 2014

Впевнені, навіть якщо Ви користуєтеся додатком Vine, то навряд чи заходили коли-небудь на даний сервіс через веб-інтерфейс. І це логічно, якщо врахувати, що мінімалістичний інтерфейс сайту дозволяв лише подивитися користувальницькі ролики і отримати код для вставки в блог, на відміну від мобільного додатку , можливості якого набагато ширші.

Але на днях сайт Vine.co отримав значне оновлення та розширення функціоналу. Крім можливості переглядати популярні та нові відео, згруповані по розділах, з'явилася функція пошуку роликів за назвою, тегам і навіть по геолокаційні даними.

Перше, що кидається в очі при відвідуванні сайту – велика панель пошуку в верхній частині екрана. Численні популярні та свіжі ролики, представлені на головній сторінці тепер згруповані і розбиті на тематичні секції, схожі розділи ми вже бачили в мобільному додатку і це значно спрощує пошук відео за інтересами. Варто відзначити можливість перегляду відеороликів без необхідності реєстрації, що, безсумнівно, приверне більше нових користувачів і дозволить їм познайомитися з Vine.

Після авторизації в верхньому лівому кутку з'являться три іконки. Іконка "Додому" відправить користувача на сторінку новинної стрічки, де можна подивитися відео, додані друзями. У своїй стрічці можна перемикатися в режим ТВ, і переглядати ролики на весь екран, цей режим доступний також на сторінці будь-якого каналу.

Натискання на іконку у вигляді ока відправить на головну сторінку, а іконка "Зірка" дозволяє переглянути популярні відео, розміщені за останню добу.

Завантажити додаток Vine в App Store


Сделайте двор своего дома или дачи красивым, для этогои существует ландшафтный дизайн в Киеве, все к которому моно купить на сайте landshaftniy-dizayn.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *