Ще один прототип iPhone 6 із заводу Foxconn (фото)

Автор | 3 Травня, 2014

У мережі з'явився черговий витік з виробничих потужностей партнерів Apple в Китаї. Якщо вірити джерелу, то на цей раз в руки інсайдерів потрапив реальний прототип iPhone 6, зовні схожий з п'ятим поколінням медіаплеєрів iPod Touch.

Стверджується, що даний екземпляр був роздобутий на одній з фабрик Foxconn. Докладного опису пристрою до фотографій докладено не було, однак судячи з розмірів можна припустити, що це версія майбутнього флагманського смартфона з 4,7-дюмовим дисплеєм.

Зовнішній вигляд корпусу повністю підтверджує даны попереднього витоку – кнопки регулювання гучності стануть прямокутними, кнопка живлення зміститися на правий бік, грані будуть заокруглені, а замість здвоєного фотоспалаху користувачам буде запропонована кільцевий спалах. Візуально також можна визначити, що дана модель буде тонше нинішньої iPhone 5s, але площа фронтальній панелі помітно збільшитися.

taxi-online.kiev.ua/vidi-uslog-taxi/vip-taxi.html

Певний інтерес викликає і колірна гамма – передня панель виконана в традиційному білому кольорі, а ось грані і задня частина пофарбовані у сріблястий. До слова, саме округлені грані і товщина корпусу надають даного прототипу iPhone 6 схожість c iPod Touch 5G.

Нагадаємо, що буквально днями на сторінках одного з китайських ресурсів були опубліковані схожі знімки, на яких був зображений макет iPhone 6 з 4,7-дюймовим екраном, роздрукований на 3D-принтері і не виключено, що даний витік також не має ніякого відношення до Foxconn і Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *