Користувачі iPhone не поспішають обмінювати свої пристрої на Galaxy s5

Автор | 22 Квітня, 2014

У більшості випадків реліз флагманських смартфонів супроводжується різними програмами по обміну старих пристроїв на більш нові (trade-in). Дані про те, яким чином відбуватиметься реалізація таких програм, дозволяють компаніям-виробникам зробити висновки відносно того, де продажі можуть стати вищими.

Galaxy S5 Враховуючи інформацію, представлену компанією Gazelle, можна припустити, що більшість нинішніх власників Galaxy S5 раніше користувалися смартфонами від Samsung. У порівнянні з ними, тільки деякі до придбання новинки працювали з iPhone. Так, обсяг продажів б/у смартфонів південнокорейського виробника за допомогою сайту компанії значним чином виріс 11 квітня поточного року – в день, коли стартував продаж Galaxy S5. Дані свідчать про те, що цього разу програма trade-in була на 69% успішнішою, ніж у випадку з запуском Galaxy S4 , і на 209% успішнішою, ніж під час релізу Galaxy S III в 2012 році.

Тим не менше, користувачі iPhone не надто поспішають думати про продаж телефонів. Так, цього року в обмін на новенький Galaxy S5 свої «яблучні» смартфони віддало на 35% менше користувачів, ніж торік у випадку з Galaxy S4. Втім, поки судити рано, адже зараз доступні дані лише однієї компанії. Для того щоб дати більш точну оцінку популярності й успіху/провалу нового флагмана, необхідно отримати кілька подібних і більш глибоких статистичних оглядів. Це також дасть можливість зрозуміти, чи здатний новий флагман Samsung відібрати у Apple частину користувачів.

Варто також відзначити, що в рамках програми trade-in обсяги відданих на обмін Galaxy S III і Galaxy S4 виросли в день випуску нового флагмана на 114% і 82% відповідно в порівнянні з попереднім тижнем. Таких показників вдалося досягти Verizon. У AT&T вони склали 175% і 250% відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *