iPhone 6 – перші фото лицьовій панелі майбутнього 4,7 дюймового смартфона в порівнянні з iPhone 5s

Автор | 16 Квітня, 2014

Сайт Sina Weibo не перестає радувати і інтригувати світову громадськість подробицями про новий флагманський апараті Apple – iPhone 6. Цього разу в Мережу витекла фотографія того, що є передбачуваною фронтальною частиною телефону.

І, незважаючи на традиційно низьку якість знімка, виглядає деталька вельми правдоподібно, а чутки про збільшену діагональ iPhone 6 отримали нове непряме підтвердження.

Хвала безкорисливим промисловим шпигунами – стараннями одного з них з ніком jiezhixc, на порталі iPhon.fr і з'явився цей знімок. Судячи з акуратному манікюру, в справі замішана жінка, але не це головне. Відблиски і розмиття не заважають розгледіти новинку в деталях, а завбачливо прикладений iPhone 5S в корпусі «space gray» дозволяє наочно оцінити розміри таємничого смартфона. Судячи з того, що площа всієї лицьовій частині нинішнього флагмана трохи більше, ніж один лише екран новачка, чутки про 4,7-дюймової діагоналі стали реальними, як ніколи.

Написа iPhone, не кажучи вже про індекс «6», в кадрі немає, але загальна схема лицьової панелі ідентична для минулих моделей. Характерний отвір для кнопки Home внизу, примітні вирізи для камери фронтальної камери FaceTime і датчика освітленості, розташування вушного динаміка – все дуже впізнається. Хіба що обрамлення дисплея виглядає незвично тоненьким в порівнянні з моделями минулих років, але це можна списати на оптичний обман і незвичні пропорції корпусу.

Зрозуміло, ніяких офіційних або хоча б дуже вагомих аргументів на користь того, що даний комплектуючий виріб дійсно знятий з iPhone 6, поки немає. З іншого боку, навіть якщо це всього лише частина відбракованого прототипу, цінність фото не так вже й мала. Принаймні, тепер стало зрозуміло, як виглядатиме нова модель, особливо порівняно зі старими.


Такое оборудование как пневматический насос, должно быть на каждом предприятии, а на пищевом особенно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *