Warhammer Quest для iPhone і iPad – гра тижня в App Store

Автор | 16 Квітня, 2014

В минулий четвер Apple оголосила новий iOS-додаток, яке буде доступний безкоштовно протягом цілого тижня. Як показала практика, участь у цій акції вельми вигідно розробникам – навіть не найуспішніші проекти можуть відразу зацікавити користувачів. А нової «зіркою» цього разу обрана покрокова тактична гра Warhammer Quest.

У App Store гра з’явилася приблизно 10 місяців тому і продається за ціною в 5 баксів за копію, але аж до наступного четверга ці гроші можна будуть витратити на щось інше – це солодке слово «задарма». І, так як до кінця вихідних ще є час, пора поринути у світ кривавих, але не позбавлених войовничої естетики битв в похмурих підземеллях. Флора, фауна, екіпірування й сюжетна лінія – пряме посилання до відомого всесвіту Warhammer. Відповідно на роль супротивників призначені гобліни, орки, представники демонічно сил і їм подібні небезпечні тварюки.

Наявність елементів рольової системи не означає неодмінну метушню з сотнями цифр і нескінченні прокачування того, без чого буде незатишно вступати в чергову сутичку. У грі Warhammer Quest реалізовано компромісне рішення – трошки кмітливості здорово полегшить виживання на полі бою, але основна увага можна приділити найприємнішим речам. А саме – розгромлювати супротивників і з задоволенням перебирати законні трофеї.

Ще одна цікава особливість – автоматичне збереження даних ігрового прогресу в хмарі iCloud і можливість синхронізації з іншими iГаджетами. Розробники обіцяють мінімум 40 годин захоплюючого геймплея – частину можна пройти на iPhone, а бої, що залишаться,  провести з комфортом на просторому екрані планшета. А адже в запасі ще є і масштабне доповнення Brutal Tribe. Ключові персонажі гри – унікальні герої, яких можна «наймати» за реальну валюту, купуючи у відповідному сервісі по $2,99 за голову.

Розмір пакета закачування з App Store становить 843 Мб, гра Warhammer Quest працює на iPod touch, iPhone і iPad під управлінням iOS 6 або вище.


Закачивайте популярные рингтоны на сайте www.ringmobi.net, выделяйся своим музыкальным вкусом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *