Всі “плюси” та “мінуси” чохлів для iPhone 5s і 5c

Автор | 7 Квітня, 2014

Точно так, як деяким людям, окремим компаніям, може здаватися, що все дається легко. Все виходить. Взяти хоча б Apple, комп'ютери, планшети і смартфони якої з року в рік конкурують тільки з застаріваючими моделями все тієї ж Apple. Телевізійні приставки, Wi-Fi точки з бездротовою передачею звуку і сховищем для бекапів. Неповторні плеєри, які просто потрібно трохи зрозуміти, а після – не захочеш користуватися більше нічим іншим.

Але ось аксесуари купертіновців зовсім не вдалі. Не всі, звичайно. Для мене, наприклад, до цих пір немає нічого дивніше накладки на екран iPad. Тієї, що блокує і розблокує екран при закритті і відкритті відповідно. А ще тієї, що легко перетворюється в підставку. Ну, з якою зручно дивитися фільми або набирати текст на екранній клавіатурі.

Цей аксесуар заслуговує вищої похвали. Але чохли для iPhone 5s і 5c не витримують жодної, навіть найлегшої критики.

Шкіряний чохол для iPhone 5s, щойно витягнутий з коробки, гарний. У мене був салатовий. Гарного кольору, приємний на дотик, без властивих кітайчіне косяків склеювання і перфорації отворів під всякі важливі елементи. Створений для айфона. Спочатку радієш.

Перший недолік помічаєш майже відразу – телефон у шкірі не дуже-то охоче лізе в кишеню тісних джинсів. Другий мінус виявляється відразу після того, як вперше виймаєш телефон з чохла. Одягнена в аксесуар, трубка здається занадто громіздкою. Без нього – і в руці краще лежить, і в кишеню як з маслом залітає.

Але найжахливіше виявляється через пару тижнів – кути стираються і темніють, стають глянцевими. Колишній колись таким охайним, тепер чохол скидається радше на бродягу в засмальцьованій куртці. Його хочеш зняти, заховати подалі – щоб ніхто більше не бачив, у що він перетворився. Щоб ніхто не сказав «помий кишені з милом, чувак».

Другий чохол, для iPhone 5c, ще гірше першого. Його проблема в тому, що в кишеню одягнений в нього телефон не лізе взагалі. Гумова поверхня хоч і приємна в руці, але зовсім не дружить ні з якими тканинами. Чіпляється. Щоб покласти трубку в джинси, доводиться відтягувати кишеню. Дістати iPhone – друга проблема. 

Але й це півбіди. Другий недолік «дірявого» – в дірках. Так, на картинках apple.com круглі отвори прекрасні. Все чисто і навіть шикарно. Контрастно. На ділі в ці самі отвори забивається бруд, жир та інший разносол. Ще один привід назвати власника айфона «свинею». Тільки який спосіб життя ні веди, як не оберігай телефон від пилу, вона в цих дірках все одно звідкись береться. Час від часу настає страшний момент, коли доводиться зняти чохол, щоб протерти задню кришку телефону.

І на солодке – бруд на самому чохлі. У якийсь момент помічаєш, що гума так і притягує до себе кишеньковий пил. Витягаєш телефон, а він не жовтий і не червоний, а ніби потертий. Слиниш палець, чистиш. Розумієш, що для повного успіху потрібна волога серветка. Її, звичайно, під рукою немає. Свиня ж. Так і ходиш з айфоном в брудному чохлі до кінця дня. Або цілий тиждень, два, місяць, коли пару хвилин на нескладний перелік дій для очищення телефону знайти складно.


Развивайте свои извилины, не выпуская смартфон из рук – книги на android, ведь он с вами постоянно. На то он и мобильный:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *