З’явилася можливість заряджати телефон за 30 секунд

Автор | 7 Квітня, 2014

У це важко повірити, але пристрій, за допомогою якого акумулятор звичайного смартфона можна зарядити всього за 30 секунд, дійсно існує. Поки, звичайно, у вигляді дослідних зразків, але, цілком можливо, скоро справа дійде і до масового випуску.

Розробили "гіпер-зарядку" співробітники стартапа StoreDot, заснованого вихідцями з відділу нанотехнологій Тель-Авівського університету. Сам пристрій поки не дуже портативний, але інженери з StoreDot впевнені, що в майбутньому їм вдасться привести габарити свого дітища до нормальних. Що ж до передбачуваної вартості "гіпер-зарядки", то, на думку розробників, такий пристрій буде приблизно в два рази дорожче звичайних "зарядників".

http://applecity.net/buy/iphone-5s/

За допомогою технології, запропонованої StoreDot, можна заряджати не тільки смартфони, але і планшети і ноутбуки. Якщо смартфон заряджається за 30 секунд, то скільки триватиме зарядка MacBook? Хвилин п'ять? Якщо ця технологія дійсно проб'є собі дорогу на масовий ринок, то нас чекає справжня революція у сфері портативних пристроїв і їх автономної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *