Microsoft представила Office для iPad і Enterprise Mobility Suite

Автор | 31 Березня, 2014

У Сан-Франциско пройшла прес-конференція Microsoft, на якій був представлений пакет офісних додатків для iPad, хмарна платформа Enterprise Mobility Suite і оголошено про те, що Office для Android і iPhone став безкоштовним.

Office для iPad, над яким у Microsoft працювали кілька років, нарешті доступний. Пакет містить три найпопулярніших офісних програми: Word, Excel і PowerPoint. Вони поширюються безкоштовно, і переглядати документи в них можна без оформлення передплати – достатньо лише увійти через акаунт Microsoft.

Для редагування файлів потрібно оформити платну підписку на сервіс Office 365 (99 доларів на рік за ліцензію для п'яти пристроїв) або дешевший Office 365 Personal. 30-денний пробний період передплати доступний безкоштовно. Можливості додатків в чомусь повторюють функціональність десктопних версій – у них є навіть меню ribbon.

Office для Android і iPhone

Відтепер додатки Office для iPhone і смартфонів на базі Android поширюються безкоштовно. Раніше для їх повноцінного використання потрібно оформити платну підписку на сервіс Office 365, тепер цього робити не потрібно. Оновлення вже доступні в Play Маркеті і App Store. Тепер Office будуть підьтримувати навіть телефоны из Китая.

Enterprise Mobility Suite

EMS – хмарне рішення для організацій, співробітники яких використовують пристрої на різних платформах: Windows, OS X, Windows Phone, Android і iOS. В основі EMS – архітектура Intune і сервіси, що працюють на серверах Azure. C їх допомогою IT-відділи організацій зможуть налаштовувати крос-платформні додатки, налаштовувати доступ до них різним користувачам і забезпечувати конфіденційність даних.

Після презентації стало остаточно ясно, що Microsoft збирається просувати ідею, що хмарні сховища важливіше операційних систем. Не важливо, на якій платформі працює додаток – дані він зберігає в хмарі, і вони доступні на будь-яких пристроях. Як приклад можна привести додаток Microsoft для iPhone і iPad. Всі вони є і на інших платформах, велика частина з них працює з даними в хмарах.

Додатки Microsoft для iOS

З приходом на посаду гендиректора Сатьї Наделли, який кілька останніх років розвивав хмарні сервіси, Microsoft перестала бути компанією, для якої головна ціль – домінування Windows на ринку комп'ютерів. Тепер компанія просуває свої хмарні програми.

1 коментар до “Microsoft представила Office для iPad і Enterprise Mobility Suite

  1. Пінгбек: Додаток Office Lens від Microsoft перетворить iPhone в кишеньковий сканер – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *