Alien Ride – гра, в яку гурт Skrillex сховав свій альбом

Автор | 26 Березня, 2014

На Android і iOS вийшла нічим начебто не примітна гра Alien Ride. За одним лише винятком – в ній з’являються треки з підготовлюваного до випуску першого повноцінного альбому Skrillex – Recess.

Гра являє собою класичну космічну стрілялку. Ворожих кораблів в ній немає, герой відбивається тільки від астероїдів, які з великою швидкістю на зустріч.

Маленькі астероїди наносять невеликої шкоди кораблю, а великі відразу ж його знищують без вагань. Складність гри з проходженням збільшується – з’являються вогняні камені, які буде дуже важко знищити. Але і зброя у гравця стає більш досконалішою і стріляє по ворожим астероїдам в різних напрямках.

Гра неминуче закінчується – рано чи пізно гравець наривається на астероїд і гине. Питання лише в тому, скільки балів він набере перш, ніж померти. Результат гри можна відправити у соціальні мережі.

Графіка в Alien Ride стилізована під космічні стрілялки дев’яностих, меню гри говорить про те ж – воно нібито взяте з Windows 95.

Саундтрека, як не дивно, в грі немає, вся музика захована під замком. Треки відкриваються поступово, послухати кожен з них можна через меню і тільки по закінченню таймера. Користувачі iOS вже насолоджуються свіжим дабстепом, а на Android музика чомусь з’являється з великою затримкою. Всього на альбомі Skrillex 11 треків. Після того, як гра відкриє їх всі, у користувачів з’явиться можливість оформити попереднє замовлення альбому. В Україні альбом Recess продаватиметься з 17 березня, в усьому іншому світі він вийде на день пізніше.


Если вы люьте путишествовать, обратите внимание на то, чтобы купить билет бургас москва по отличной цене! Спешите, ведь до лета цены поднимутся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *