Wallgram – шпалери з паралакс-ефектом з Instagram

Автор | 26 Березня, 2014

Я люблю красиві картинки на робочому столі комп’ютера або екрані мобільних пристроїв. З одного боку така дрібниця, з іншого – це те маленьке, що дає змінити компанія Apple в смартфонах і планшетах. І якщо до виходу iOS 7 штатні картинки якнайскоріше відправлялися геть з екрану, в новій версії операційної системи вони виявилися куди більш приємними.

Змінити вже звичний вигляд екрану я вирішив після того, як мені запропонували спробувати новий додаток Wallgram. Про його функціональності можна здогадатися з назви – створення шпалер з інстаграм-фотографій. Причому не нудних статичних картинок, а з ефектом паралакса.

Мимоволі задумаєшся, що нічого доброго чекати не варто – для цього потрібно зображення розміром 1360×1040 пікселів, а в Instagram зберігаються малявки з шириною сторони квадрата всього 640 точок. Ну як тут можна чекати високої якості?!

Рішення проблеми виявилося дуже простим – розробники вирішили використовувати спеціальний алгоритм, який збільшує вихідне зображення до потрібних розмірів, обрізає його, і робить розмиття. Таким чином, вдається приховати значну втрату якості, а в центр картинки, що вийшла поміщається частину оригінальної фотографії з Instagram. У підсумку картинка на робочому столі смартфона виходить розмитою по краях а «у фокусі» лише її середина, але це додає фотографіям своєрідну чарівність. Головне – вибрати відповідний знімок.

Користуватися Wallgram можна з аккаунтом в Instagram або без нього. У першому випадку в якості картинки доступні фотографії користувача і знімки з його стрічки підписок, у другому – тільки пошук по користувачам і хештегом. Визначившись з фотографією достатньо натиснути «плюс» в кутку, оброблений для використання в якості шпалер знімок буде негайно збережений в галереї Айфона.

Після цього додаток показує інструкцію, як встановити його на екран блокування або домашній екран. Робиться це штатним способом – вибравши в налаштуваннях Шпалер і яскравості потрібну фотографію.

Ніяких інших можливостей у додатку немає, та це й не потрібно. Зі своїм завданням – перетворювати фотографії з Інстаграм в шпалери – воно відмінно справляється.


Потрібно дізнатися свій чи чужий IP? Скористуйтеся сервісом NetworkTools.pro, на якому також доступні і інші корисні інструменти для вебу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *