Які смартфони кращі за iPhone 5c?

Автор | 24 Березня, 2014

На днях  в деяких країнах почалися продажі iPhone 5c з об'ємом пам'яті 8 ГБ. Новинка коштує дешевше містких братів і явно показує прагнення Apple хоч якось підвищити дуже низький попит на торішній iPhone 5 в пластиковому корпусі. Треба зауважити, з урахуванням популярності мобільної фотографії, прослуховування музики на смартфоні і якості сучасних ігор, о'бємом пам'яті, яку американська компанія пропонує в новому 5c, інакше є як непристойно маленьким назвати не можна. Втім, деякі використовують смартфони в першу чергу як інструмент для спілкування, так що 8 ГБ – не головна проблема. Найгірше ціна.

iPhone 5c на 8 ГБ поки не доступний в Україні, і його вартість не відома, щоб можна було порівняти її з іншими пропозиціями на ринку. Втім, завжди можна звернути увагу на британські магазини електроніки, щоб стало зрозуміло: можна знайти вісім вагомих причин не купувати iPhone 5c.

HTC One – £ 424 (Дешевше на £ 5)

Минулорічний флагман HTC нехай навіть і готується ось-ось поступитися місцем новинці 2014 року, як і раніше залишається одним з найбажаніших смартфонів. Кращий екран серед інших продуктів на ринку, незвичайна камера, стильний алюмінієвий корпус і класний звук – ось основні переваги перед iPhone 5c. А що на це може відповісти Apple?

Samsung Galaxy Note 3 – £ 402 (Дешевше на £ 27)

Топовий фаблет Samsung знаходиться в середині свого життєвого циклу, а вже коштує дешевше, ніж 5c. Продуктивна начинка, величезний екран, підтримка введення тексту за допомогою пера і набір адаптованих для цього додатків Samsung. Крім того, за рахунок акумулятора на 3200 мА / год айфону має бути соромно за вічне перебування на зарядці. На тлі Galaxy Note 3 кольоровий пластик з Америки виглядає бліденько.

Nokia Lumia 1020 – £ 398 (Дешевше на £ 31)

Камера на 41 Мп з оптичною стабілізацією, на яку можна знімати навіть фото на модульные картины, в міру великий екран, незвичайний дизайн, в чотири рази більше пам'яті і екран, яким можна управляти в рукавичках. iPhone, твій хід?

Sony Xperia Z1 – £ 390 (Дешевше на £ 39)

Xperia Z1 вже встиг втратити свою свіжість, що не заважає йому випереджувати iPhone 5c на 8 ГБ, залишаючись дешевшим і привабливішим. Захист від води і бризок, великий екран, більшу кількість пам'яті і більш дорогі матеріали корпусу.

Samsung Galaxy S4 – £ 362 (Дешевше на £ 67)

Минулорічний флагман Samsung не втратив привабливості після недавнього оновлення лінійки. Краща камера, більший екран і кількість пам'яті, краща продуктивність. Йому як і раніше можна змагатися з 5s, а не пластиковим смартфоном Apple.

LG G2 – £ 349 (Дешевше на £ 80)

Флагман LG – класна камера з оптичною стабілізацією, відмінний звук, незвичайні кнопки на спинці, потужна начинка і гідний екран. За всіма характеристиками G2 краще iPhone 5c, а коштує значно дешевше.

Moto X – £ 290 (Дешевше на £ 139)

Ще один американський смартфон пропонує багато незвичайних технологій, наприклад, активний екран з повідомленнями, повністю голосове управління без дотиків, жести для запуску камери і практично незайманий Android. До цього можна додати відмінний екран, непогану камеру і ергономічний дизайн, а головне – ціна нижча на 139 фунтів.

Nexus 5 – £ 279 (Дешевше на £ 150)

Nexus 5 – король серед Android-смартфонів. Висока продуктивність, відмінний екран, тривалий час роботи від однієї зарядки і гарантовані, а головне своєчасні, оновлення операційної системи. До того ж п'ятий Нексус – один з найдешевших флагманів, а от до iPhone 5c не можна застосувати жодної з цих двох характеристик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *