App Store на порозі війни з внутрішньоігровими покупкам

Автор | 17 Березня, 2014

Розгляди Федеральної торгової комісії США з компанією Apple через внутрішньоігрові покупоки йдуть вже давно. Батьки по всьому світу раз у раз звертаються зі скаргами на те, що діти випадково купують в іграх преміальну валюту, часто не підозрюючи про витрачання реальних грошей. Коли мова йде про великі суми, наприклад, тисячі доларів, батькам вдається повернути витрачене. Але скільки відбувається випадків, коли їм не вдається переконати представників компанії у випадковості витрат, або сума не настільки велика, щоб витрачати на це час?

Після того як були отримані десятки тисяч скарг, представники Федеральної торгової комісії почали обговорювати з Apple зміну існуючої схеми продажу додаткового контенту в магазині додатків. У App Store з'явився розділ, що розповідає про вбудовані покупки, а також спеціальне маркування ігор і додатків, в яких можуть знадобитися додаткових витрати. Однак це не змогло виправити ситуацію, так що тепер Apple доведеться повністю змінити принцип роботи вбудованих платежів, як наслідок завдати важкого удару по заробітку розробників фріміум-проектів.

Журналістам MacRumors вдалося отримати подробиці постанови, яка підготовлена торговою комісією. Виявляється, Apple повинна змінити функцію покупок, так, щоб у безкоштовних додатків з вбудованими покупками не було підпису «Безкоштовно», яка може вводити користувачів в оману. Крім того, в іграх і додатках повинні зникнути будь-які заклики до покупки додаткового контенту, а всі транзакції повинні відбуватися тільки за наявності прямої згоди користувача. Іншими словами кожну покупку потрібно буде підтверджувати введенням пароля. Найістотнішою зміною стане можливість відкликати платіж у будь-який час, однак такий інструмент може стати причиною зловживань.

Термін на реалізацію нововведень Федеральна торгова комісія США встановила до 31 березня. Джерела повідомляють, що все це повинно було з'явитися вже в iOS 7.1, але зміни в роботі магазину будуть настільки значними, що програмісти Apple до цих пір не встигли їх реалізувати. Втім, вже наступна версія мобільної операційної системи може отримати значно оновлений магазин додатків.


Бюро переводов “Дружба Народов” переведет для вас разные документы, в тому числе перевод свидетельства о браке и другие подобные документы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *