Експерти прогнозують кінець джейлбрейку

Автор | 7 Березня, 2014

Аналітики кажуть, що джейлбрейк не існуватиме завжди. Можливість мати повний доступ до операційної системи на iPhone і iPad зникне в найближчому майбутньому. Короткий виклад статті оглядача Forbes Ентуні Лівера наводить видання BGR.

Ентуні вважає, що в не настільки віддаленому майбутньому джейлбрейка не існуватиме в природі. Такий висновок журналіст зробив, проаналізувавши періодичність виходу нових експлойтів. Він зазначає, що з кожною новою версією iOS хакерам потрібно все більше часу на злом прошивки і створення загальнодоступних інструментів.

«У цій області спостерігається певна проблема – інструменти для джейлбрейка виходять настільки нерегулярно, що багатьом користувачам, особливо власникам нових iPhone, доводиться чекати по кілька місяців, – розповідає Лівера. – Я купив iPhone 5 близько року тому і чекав джейлбрейк дуже довго. Потім мені довелося довго користуватися старою версією iOS 6 – я не міг перейти на iOS 7 до виходу нової програми, яка з'явилася тільки наприкінці року».

Apple з кожним релізом посилює захист своєї операційної системи, каже Лівер. Інкрементальні поновлення iOS 7.0.4, iOS 7.0.5 і iOS 7.0.6 хакери зламали майже відразу, випустивши оновлення для утиліти Evasi0n. Однак з виходом iOS 7.1 ситуація зміниться – в цій прошивці закриті уразливості і джейлбрейк недоступний. Це поставить багатьох користувачів перед непростим вибором: пожертвувати оновленням, або користуватися зламаним пристроєм.

Так як один з останніх джейлбрейк довелося чекати близько 10 місяців, реліз експлоїта для "розкриття" iOS 7.1 можна очікувати через рік , прогнозує Ентуні . А джейлбрейк для iPhone 6 і iOS 8 , може не вийти взагалі ніколи , уклав аналітик.


При путешествии или командировке заказывайте гостиницы в краснодаре недорого с просторными и светлыми номерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *