Офіційний клієнт Gmail для iOS 7 навчився отримувати пошту у фоновому режимі

Автор | 7 Березня, 2014

Google випустила оновлення для офіційного поштового клієнта Gmail. У новій версії програми для iOS 7 проведена серйозна робота в плані завантаження даних з сервера. Тепер програма може самостійно перевіряти пошту, навіть якщо вона не активна. Також у додатку Google був реалізований спрощений вхід.

Оновлення клієнта Gmail спрямоване на більш комфортну роботу з сервісом. За заявою розробника, функція фонового оновлення робить роботу з поштою значно зручнішою. Так, тепер Gmail перевіряє дані на сервері, навіть якщо програма не активна, тому при відкритті клієнта в ньому завжди будуть актуальні повідомлення. Фіча працює тільки в iOS 7 та за умови активної функції фонового оновлення в налаштуваннях ОС. Крім того, необхідно включити хоча б один тип повідомлень (наклейка, нагадування або банер).

сайт

Іншим значущою зміною в Gmail для iOS став спрощений вхід: тепер для роботи з додатками Google, такими як Gmail, Карти, Диск і Chrome, необхідно увійти тільки в один з них. Після цього вхід в інші програми буде виконаний автоматично.

Google безперервно вдосконалює свій додаток Gmail для iOS, яке в нинішньому вигляді може скласти гідну конкуренцію фірмовому клієнту Apple. У попередньому великому оновленні Gmail, були реалізовані нові параметри оповіщень, а також поліпшений інтерфейс. Повідомлення стали групуватися за категоріями, тому користувач не пропустить те, що для нього дійсно важливо.

Програма для роботи з Gmail призначена для смартфона iPhone, планшета iPad і плеєра iPod touch з встановленою операційною системою iOS 6.0 і вище. Після установки оновлення в деяких випадках буде потрібно повторно увійти в Gmail.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *