Інвестори закликали Nintendo почати розробку ігор для iPhone і iPad

Автор | 1 Березня, 2014

Інвестори японської Nintendo звернулися до її керівництва з офіційним листом, в якому закликали компанію почати розробку ігор та програм для мобільної платформи Apple.

Сет Фішер, директор з інвестицій фонду Oasis Management, написав генеральному директору Nintendo Сатору Івате відкрите послання, в якому запропонував якнайскоріше почати продажі мобільних версій своїх продуктів для iOS і Android.

Котирування Nintendo на торгах у Токіо втратили 4%. У середині січня компанія оголосила, що, швидше за все, за підсумками фінансового року, що закінчується в кінці березня, її очікує збиток в 25 млрд ієн (близько $250 млн).

На початку лютого Nintendo оголосила, що проведе зворотний викуп акцій на загальну суму $1,1 млрд, щоб підтримати капіталізацію компанії і принести істотний дохід сім'ї Ямаути, що заснувала легендарну компанію.

Nintendo придбає 9,5 млн акцій, або 7,4% всіх паперів, що знаходяться у вільному обігу, і за кожну акцію заплатить 12,025 ієн. Скільки паперів продасть сім'я Ямаути, поки не ясно, проте відомо, що колишній виконавчий директор Nintendo Хіроші Ямаучи, який помер у вересні минулого року, тримав 10% акціонерного капіталу компанії.

Після того як був опублікований слабкий звіт, керівництво компанії заговорило про необхідність зміни моделі бізнесу. Багато експертів говорять, що єдиним виходом із ситуації стане ліцензування ігор. Але поки в Nintendo не готові віддати Маріо і інших знаменитих персонажів на розтерзання іншим видавцям.

У січні Сатору Івата повідомив на зборах акціонерів про підготовку офіційного додатку для мобільних платформ, яке дозволить керувати аккаунтом в ігровому сервісі компанії. Створювати власні ігри і переносити хітові проекти на iOS і Android компанія, за його словами, не планує.


Расширение бизнеса всегда нуждается в новых идеях, для вас такое идеей может стать аренда 1с, которая позволяет запускать и пользоваться программой 1С в облаке, без ее установки и с полной безопасностью.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *