Warner Brothers буде знімати фільм по грі Minecraft

Автор | 1 Березня, 2014

Слідом за значним успіхом фільмом "Лего. Фільм", який тільки но з'явився на екранах, на горизонті вимальовується кінокартина по популярній грі Minecraft, що вперше з'явилася на ринку в 2011 році і вже досягла рекордного числа користувачів – сто мільйонів. Студія Warner Brothers розраховує повторити успіх «Лего. Фільм», касові збори якого за останні три тижні склали $280 500 000 в усьому світі.

Minecraft іноді представляють як цифрового спадкоємця Lego. Гра стала однією з найпопулярніших в інтернеті з часу запуску в 2011 року. Більше 100 млн користувачів у всьому світі створюють власні конструкції і ландшафти з цифрових блоків, щоб захиститися від злісних «мутантів», що з'являються під покровом ночі.

Warner Brothers придбала права на Minecraft у її шведського розробника Mojang. Студія працює над проектом з Роєм Лі, продюсером «Лего. Фільму». На відміну від останнього, Minecraft буде не анімованим фільмом, а кінострічкою з живими акторами. Це дозволить прискорити процес виробництва.

Таким чином, картина може з'явитися навіть до того, як конкурент Sony Pictures представить світу екранізацію Angry Birds, яка повинна вийти в 2016 року.

Про альянс Warners і Mojang вперше було оголошено в публікації Deadline Hollywood. Творець Minecraft Маркус Перссон підтвердив це в Twitter. «Хтось намагається поширити інформацію, що ми з Warner Brothesr працюємо над фільмом за Minecraft. І цим розповсюджувачем хотів би бути я сам», – повідомив він. Warner Brothers відмовилася коментувати цю заяву, а Mojang не відповіла на прохання дати подальші пояснення.


Маленький маршрутизатор mikrotik rb951 с большими возможностями. Купите его и вы не пожалеете. Набор функций данного устройства вас однозначно порадует.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *