Garmin представила спортивні GPS-годинник Fenix ​​2, сумісні з iOS

Автор | 22 Лютого, 2014

Garmin офіційно представила друге покоління спортивних годин Fenix, що представляють собою значно поліпшену версію оригінальної моделі. Аксесуар оснащений вбудованим GPS-приймачем і може підключатися до смартфонів iPhone 4s і iPhone 5/5s/5c.

Новинка обладнана 1,2-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 70х70 пікселів, 20 МБ вбудованої пам'яті, висотоміром, трьохосьовим компасом і барометром. Вологозахищений корпус забезпечує можливість занурення у воду на глибину до 50 метрів. Живлення забезпечує акумулятор на 500 мАг. Час автономної роботи пристрою складає 50 годин при активованому GPS або п'ять тижнів у режимі годин.

Fenix ​​2 пропонує повний набір функцій для навігації і трекінгу, а також шляхову інформацію. Вбудовані датчики дозволяють отримувати дані про напрямок руху, висоті і зміні погоди.

Garmin Fenix ​​2 може похвалитися підтримкою шести видів спорту: біг, скелелазіння, верхова їзда, піша прогулянка, катання на лижах і плавання. Модель видає характеристики ефективності тренувань в реальному часі, включаючи пройдену відстань, темп і витрачені калорії.

Крім того, годинник дозволяють розрахувати показник VO2 max, що характеризує здатність організму поглинати і засвоювати кисень. Пристрій сумісний з додатковими аксесуарами – пульсоміром і велосипедним датчиком швидкості та частоти обертання педалей. Базові функції годинника включають будильник, звукові сигнали, вібро, таймер, секундомір і світові годинник.

За бездротового зв'язку Bluetooth годиник може бути пов'язаний з iOS-пристроями. У цьому випадку користувач зможе отримувати повідомлення про дзвінки, повідомлення та іншу інформацію.

Fenix ​​2 з'явиться у продажу в наступному місяці за ціною близько 400 доларів.


Все развлечения в одном месте – в парке Уют славянск на Кубани, кинотеатр, ресторан, а также детская комната обеспечат вам уют и атмосферу отдыха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *