Як зменшити розмір фото на iPhone або iPad

Автор | 18 Лютого, 2014

Одна з найбільш частих процедур, які ми робимо з фотографіями – зменшення їх розміру. Більшість користувачів звикли масштабувати знімки на комп’ютері в Photoshop, iPhoto або тому ж стандартному переглядачі. Однак це можна робити навіть на ходу за допомогою iPhone або iPad. Якщо необхідно швидко надати зображенню необхідний розмір, наприклад, зробити менше, то для виконання даного завдання Image Resizer + та ще кілька програм, про які мова піде далі підійдуть найкраще.

Причин, за якими виникає необхідність зменшити фото, безліч: брак вільного місця в пам’яті гаджета, економія трафіку при публікації зображень в Інтернеті через стільникову мережу, обмеження поштових сервісів і т.д. Причини можуть бути різні.

Мобільний додаток Image Resizer + досить глибоко продумано і дозволяє конвертувати зображення, застосовуючи тонкі налаштування. Можна вказати точний розмір знімка, його формат, змінити розмір у відсотках або пікселях. При цьому додаток покаже пропорції і нову «вагу» обробленої фотографії в мегабайтах.

Після введення параметрів залишиться підтвердити масштабування кнопкою «Resize». По завершенню обробки кнопкою Share знімок можна зберегти в пам’яті мобільного пристрою, відправити поштою або опублікувати в соціальних мережах – Twitter, ВКонтакте, Instagram, Facebook і т.д.

Image Resizer + – не єдина програма в App Store для зменшення розміру фотографій, але одна з найзручніших. Серед альтернатив можна виділити OneEdit Pro (пакетна обробка файлів), Reduce, Crop-Size Image Tool, iResize, Image Size, SimpleResizer і Resizify!


Только последние новости о iPhone, iPod Touch, iPad читайте на сайте http://inews-time.net/. А также не мало информации о iMac, iOS7, Mac OS X Maverics.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *