П’ятірка закритих проектів Apple

Автор | 16 Лютого, 2014

Далеко не кожна інновація і не кожен проект отримує своє реальне втілення, і вже тим більше опиняється в руках споживачів. Популярні гаджети iPod і iPhone дійсно зробили Apple знаменитою на весь світ. Але глибоко в архівах Купертіно зберігаються відомості про безліч пристроїв, що опинилися безславно забутими. Серед них були і досить цікаві.

Розкладний телефон Apple (1983)

До Джонатана Айва в Apple працював відомий дизайнер німецького походження Хартмут Есслінгер. У його портфоліо знайдуться проекти дизайну для таких брендів, як Apple, Sony, SAP, Siemens і Louis Vitton. У Купертинській компанії він пропрацював з 1982 по 1990 рік. За дев'ять неповних років він спроектував кілька по-справжньому креативних продуктів, які з тих чи інших причин не побачили світ у вигляді серійних виробів. Одним з концептуальних продуктів дизайнера став розкладний телефон Apple.

Комп'ютер BabyMac (1985)

Концепт самого компактного на той час комп'ютера Apple. Підставка дозволяє регулювати нахил дисплея. У комплекті з пристроєм мала йти клавіатура в «яблучному» стилі.

Ноутбук з сенсорним екраном MacSlate (1984)

Ноутбук з сенсорним екраном і ручкою для перенесення також розробив Есслінгер. Пристрій відповідав новій парадигмі дизайну під кодовою назвою Snow White («Білосніжка»), яка в підсумку зробила комп'ютери та пристрої Apple настільки несхожими на однакові безликі сірі коробки, які тоді виробляли всі інші компанії. Гаджет під назвою MacSlate проектувався в 1984 році.

Комп'ютер за $10 000 «20th Anniversary Mac» (1997)

У 1997 році в ознаменування двадцятиріччя компанії Apple випустила спеціальну версію Macintosh, що отримала назву Twentieth Anniversary Macintosh. Глянцевий комп'ютер, виконаний у стилі «все-в-одному», при товщині всього 64 мм був обладнаний LCD-екраном, розміщеними на зворотному боці динаміками від Bose і вертикально вбудованим CD-ROM. З точки зору естетики машина була чудова, але несподівано висока ціна в $10000 не дозволила налагодити ефективну систему продажів. Заявлені специфікації явно не відповідали запитуваній ціні.

Ноутбук для студентів eMate 300 (1997)

eMate 300 – щось середнє між лептопом і КПК, він би побудований на чіпі ARM 710a з тактовою частотою 25 МГц і працював під управлінням ОС Newton. Комп'ютер мав чорно-білий екран дозволом 480 × 320 пікселів з 16 градаціями сірого і заднім підсвічуванням. Офіційна презентація eMate 300 відбулася 7 березня 1997, машина позиціонувалася як недорогий інструмент для навчання вартістю $800. Пристрій зняли з виробництва через рік, проте його дизайн надихнув компанію на розробку фірмового ноутбука iBook під управлінням Mac OS, який з'явився роком пізніше.


Интернет магазин качественного интернет оборудования http://nz-mall.com/ предоставит вам лучшее активное сетевое оборудование, медные и оптические сети, а также шкафы, стойки и разные сетевые аксессуары. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *