Padcaster перетворить iPad mini в інструмент для професійної зйомки відео

Автор | 10 Лютого, 2014

Популярність смартфонів iPhone і планшетів iPad призвела до того, що фотографії та ролики, що публікуються в Мережі, все частіше виявляються зроблені на мобільний електроніку Apple, ніж за допомогою спеціалізованих фото-і відеокамер.

Останні iPad можуть записувати відео у форматі 1080p, що перетворює їх практично в ідеальний інструмент для професійної зйомки. «Практично» – тому що можливості штатної оптики iPad все ж обмежені.

 

Виробники, надихнувшись широким функціоналом iOS-планшетів, розробили набір аксесуарів, що дозволяє використовувати разом з пристроєм об'єктиви професійних камер. Гаджет Padcaster дозволяє встановити iPad mini на штатив і прикріпити до нього будь-яку оптику від дзеркальних фотокамер.

У комплекті з Padcaster Mini йдуть два холодних "башмака", кронштейн для насадок на об'єктив з різьбленням 72 або 58 мм, чотири гвинти, які затягуються вручну, і гвинт для кріплення камери, яку можна встановити в рамку замість планшета.

За словами розробників, особлива принадність відеозйомки на iPad mini полягає в тому, що ви можете дуже швидко передати відзнятий матеріал через Мережу. Враховуючи наявність в пристрої підтримки мереж четвертого покоління (LTE), це рішення може припасти до смаку навіть професіоналам.

 

Для початку випуску новинки розробникам необхідно зібрати 15 000 доларів. За кілька днів після старту проекту вони зібрали вже більше половини суми. Першим покупцям Padcaster Mini аксесуар дістанеться за 100 доларів.


Если вам нужно профессионально перевести какой-либо текст для любых нужд, обратитесь в бюро технических переводов, специалисты которого с радостью вам помогут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *