Automatic Link: пристрій для збору інформації про автомобіль і поїздки для iPhone і Android

Автор | 6 Лютого, 2014

Компанія Automatic анонсувала унікальний прилад, що дозволяє дистанційно проводити моніторинг, контроль і управління автомобілем за допомогою iPhone і смартфонів на Android. Додаток може повідомити детальну інформацію про експлуатацію транспортного засобу.

Automatic Link підключається до бортового комп'ютера авто за допомогою стандартного діагностичного роз'єму OBD2. Інформація передається на мобільний пристрій через мережу Bluetooth, потім обробляються на серверах Automatic і відображаються на екрані смартфона.

Використовуючи новий гаджет, можна підрахувати витрату палива і витрати на його оплату для кожної з поїздок, оцінити ефективність стилю водіння на основі інформації про інтенсивність гальмування, частоті прискорень. Система використовує вбудований в смартфон приймач GPS для демонстрації шляху, визначення місць стоянок і відвіданих заправних станцій. У разі появи неполадок в роботі двигуна програма повідомить про це власника мобільного пристрою, повідомивши код помилки.

Automatic Link передбачає можливість відстежування місцеположення автомобіля в реальному часі, отримання інформації про перевищення швидкісного режиму або ситуацій, коли машина виїжджає за встановлені користувачем географічні кордони. Також програма дозволяє дистанційно блокувати / розблокувати двері і запускати двигун автомобіля.

Крім того, Automatic Link нагадає про необхідність дозаправки. Пристрій має вбудований акселерометр для визначення моменту можливого ДТП і може автоматично викликати службу порятунку.

Додаток вже доступний для iPhone, а надалі з'явиться версія для Android-пристроїв. Вартість Automatic Link складе $69,95.


Заходите в новый интернет магазин электроники http://neon.ua, который находится в Запорожье. Цены вас порадуют!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *