Експерти сумніваються у швидкому виході 12,9-дюймового iPad Pro

Автор | 5 Лютого, 2014

Все частіше можна чути про те, що Apple готує великорозмірний планшет iPad Pro. Пристрій, за чутками, буде оснащено 12,9-дюймовим дисплеєм і зможе стати альтернативою для легких і тонких ноутбуків MacBook Air для тих, хто вже прив'язався до сенсорного інтерфейсу.

Однак аналітики IHS стверджують, що поки немає підстав говорити, що Apple остаточно вирішила випускати iPad Pro. Партнери компанії дійсно отримали зразки 12,85-дюймових панелей, які можуть бути використані для створення такої моделі. Тим не менш, ніщо не вказує на наближення цього продукту до статусу серійного. Поки це лише експерименти.

Експерти кажуть, що ринок особливо не потребує великих моделей iPad. Освітній ринок в цьому плані досить консервативний, у багатьох випадках до цих пір використовується Apple-планшетами другого покоління. Які переваги дає новий гаджет Apple, теж не зовсім зрозуміло. Якби вийшла версія Microsoft Office для iPad, то великий екран з сенсорним інтерфейсом сподобався б корпоративним користувачам, але одного цього переваги мало, щоб переважити спірні моменти, навколишні вихід такого продукту на ринок, міркують аналітики. Також варто зазначити, що з виходом нової версії iPad Pro збільшиться ціна на ремонт ipad, оскільки він буде мати більш дорожчий екран.

Тим часом Samsung настільки впевнена в успіху планшетів з великим екраном, що збирається створити з них окреме сімейство пристроїв з суфіксом «Pro» у назві. Оскільки ринок планшетів уповільнює своє зростання, корейський виробник вирішив загравати з корпоративними споживачами і освітнім сегментом, щоб підтримати обсяги продажів своїх гаджетів на розвинених ринках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *