Карти Google для iOS тепер повідомляють про виявлення більш швидкого маршруту

Автор | 5 Лютого, 2014

Google випустила нову версію мобільних карт для iOS, в яку внесла виправлення і додала новий функціонал. Google Maps тепер можуть повідомити про виявлення більш швидкого маршруту при використанні програми в якості автомобільного навігатора. Крім того, в оновленні виправлені помилки.

Google Maps для iOS вміє складати альтернативні маршрути, направляти на об'їзний шлях і показувати дорожні пригоди. Цей функціонал додатком дістався від купленого інтернет-гігантом сервісу Waze. Компанія стала збирати більше інформації від користувачів. На картах також почали показуватися заклади, які часто відвідують люди, і улюблені місця туристів, включаючи готелі. Є функція Google Бонуси – для тих, хто любить знижки та промоакції.

Карти Google дозволяють знаходити кращі кафе, магазини й кінотеатри поблизу і здійснювати віртуальні прогулянки в режимі «Перегляд вулиць». У додатку можна зберігати улюблені місця і швидко повернутися до тих маршрутах і адресами, які шукали раніше. Для цього потрібно прив'язати до Картах свій аккаунт Google. Після цього все, що користувач шукав на комп'ютері, буде доступне і на телефоні.

Що нового в Google Maps 2.6 для iOS:

  • Повідомлення про виявлення більш швидкого маршруту.
  • Виправлені деякі помилки.

Завантажити оновлення для Google Maps можуть безкоштовно користувачі мобільних пристроїв на iOS.

 


Качественная косметика за доступными ценами на сайте http://myoriginal.com.ua/. Выбирайте то, что вам нужно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *