Конструктор сайтів Jimdo для iOS

Автор | 8 Листопада, 2013

Розробники конструктора сайтів Jimdo випустили нову версію офіційної програми для iPhone і iPad. За допомогою безкоштовного конструктора Jimdo для iPhone і iPad можна створювати сайти і без зусиль управляти веб-проектами з мобільних пристроїв. Використовуючи додаток для платформи iOS, можна змінювати свій ресурс в режимі реального часу: завантажувати зображення, публікувати новини та оновлення, додавати нові сторінки і переглядати статистику відвідуваності.

 

З Jimdo-App ти можеш створити сайт всього за пару миттєвостей: вибери шаблон, придумай назву, додай вміст і твій сайт готовий! Сайт автоматично оптимізовано для мобільних пристроїв.

За допомогою Jimdo-App ти завжди можеш працювати над своїм сайтом незалежно від місцезнаходження. Додавай заголовки, тексти, зображення і фото-галереї, створюй нові сторінки і редагуй навігацію. Скачай Jimdo-App і оціни переваги мобільності.

Зображення
Фотографуй і завантажуй знімки на свій сайт за допомогою iPad або iPhone.
Додавай підзаголовки, посилання і змінюй розташування зображень на сайті.

Тексти і заголовки
Додай більше вмісту на свій сайт: текст, а також заголовки H1, H2 або H3 (для кращої SEO-оптимізації сайту).

Навігаційне меню
Навігаційне меню – це основа будь-якого сайту: додавай нові сторінки і підсторінки на свій сайт, змінюй їх порядок прямо в додатку. Також можливо приховати, видалити сторінку або змінити її назву.

Статистика
Користувачі JimdoPro і JimdoBusiness завжди можуть подивитися статистику відвідуваності їх сайту з мобільного додатку. Дізнайся більше про активність своїх відвідувачів і оптимізуй свій сайт, враховуючи їх потреби.

Завантажити безкоштовний додаток Jimdo для iOS 6.0 і вище можна за цим посиланням. Додаток JimdoApp для Android знаходиться в розробці.


Розробка сайтів у форматі landing pages. Такий формат вашого сайту буде більш ефективнішим, ніж простий сторінковий сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *