Google Drive тепер має підтримку декількох акаунтів, AirPrint, iOS 7 і систему єдиного входу

Автор | 8 Листопада, 2013

Google продовжує розвивати свій мобільний клієнт сервісу «Диск Google» для операційної системи Apple. Тепер користувачі програми для iPhone і iPad можуть використовувати кілька акаунтів і легко перемикатися між ними. Диск Google для iOS пропонує систему єдиного входу, а також дозволяє друкувати за допомогою AirPrint або віртуального принтера Google.

Оновлений додаток отримав нативну підтримку iOS 7 і новий інтерфейс в стилі нової мобільної платформи: чорно-біла гама, плоскі меню і кнопки. Є функція попереднього перегляду файлів і фотографій у вигляді ескізів. Іншою особливістю нового Диска Google для iOS стала підтримка декількох акаунтів з системою єдиного входу. Тепер у додатку можна легко перемикатися між кількома акаунтами (наприклад, робочими та особистими) і входити на сервіс, використовуючи облікові записи YouTube, Google Карти, Chrome, Google+.

Мобільний клієнт Диск Google відкриває доступ до даних у хмарі з iPhone і iPad для перегляду документів, фотографій і відео. Завдяки мобільному додатку можна зберігати файли оффлайн для подальшого відкриття без підключення до Інтернету. Крім того, завантажувати файли в Диск з інших додатків можна за допомогою меню "Відкрити".

Використовуючи Диск Google, можна завантажити в віддалене сховище свої файли і мати постійний доступ до будь-яких файлів, у тому числі відеороликів, фотографій, PDF, текстових документів і багато  чого іншого – всього 30 типів. 5 ГБ дискового простору надаються безкоштовно, його можна розширити до 25 ГБ при щомісячному платежі в $2,49, до 100 ГБ за $4,99 на місяць, і навіть до 1 ТБ за $ 49,99 в місяць. Якщо ви вирішите використовувати платні можливості, обсяг вашої поштової скриньки Gmail буде збільшений до 25 ГБ.

Особливості Диск Google 2.1 для iOS:

  • Підтримка декількох акаунтів. Тепер у додатку можна легко перемикатися між кількома акаунтами (наприклад, робочими та особистими).
  • Система єдиного входу. Щоб увійти в такі програми, як YouTube, Google Карти, Chrome і Google+, достатньо один раз вказати ім'я користувача та пароль у Google Диску.
  • Друк за допомогою Google Віртуального принтера або AirPrint.
  • Підтримка iOS 7.

Крім iOS-додатки та веб-інтерфейсу, «Диск Google» доступний на PC і Mac, а також пристроях на платформі Android. Щоб почати використовувати Google Диск, потрібно пройти по посиланню drive.google.com/start.

 


Обзавестись новым iphone 5s можно йже сейчас! Достаточно купить его на сайте techno-luxe.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *