Vertu просить Apple відмовитися від нестандартних роз’ємів Lightning

Автор | 14 Жовтня, 2013

Головний дизайнер Vertu Франк Нуово заявив, що Apple зробила «кабельний хаос» в мобільній галузі, маючи на увазі роз'єми Lightning і 30-pin, які використовуються в iPhone, iPad та інших продуктах компанії. За його словами, більшість виробників смартфонів і планшетів вже перейшли на універсальні інтерфейси, в той час як американська корпорація продовжує використовувати Lightning.

Нуово зазначив, що використання нестандартних роз'ємів в «яблучної» продукції приносить велику незручність власникам iPhone і iPad: вони нерідко змушені витрачати час на пошук відповідного кабелю, щоб зарядити мобільний пристрій.

Рекламная пауза: закажите эфективную интернет рекламу сайтов  прямо сейчас в новой системе Товарро и сэкономьте деньги и нервы!

Представник Vertu розповів, що в багатьох міжнародних аеропортах, наприклад, встановлені USB-роз'єми для зарядки планшетів і смартфонів, в той час як власники iPhone змушені «вести полювання на звичайні розетки».

 

Нуово вважає, що можливий вихід розумних годинників Apple лише посилить необхідність відмовитися від пропрієтарних кабелів, пише Onliner. В іншому випадку їм буде складно стати частиною нової великої екосистеми.

 

Тим часом відомо, що Apple можуть зобов'язати відмовитися від фірмового Lightning-роз'єму і старого 30-штиркового порту, принаймні, в європейській версії смартфонів і планшетів. Політики в ЄС планують прийняти відповідну постанову про сертифікації та стандартизації мобільної електроніки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *