Гру доповненої реальності Ingress перенесуть на iOS

Автор | 14 Жовтня, 2013

Осінь минулого року ознаменувалася релізом унікального проекту дочірньої компанії Google, Niantic Labs. Йдеться про гру доповненої реальності Ingress, яка ведеться на реальній місцевості з використанням смартфонів під управлінням Android. За повідомленням AllThingsD, в Google готують спеціальну версію Ingress, адаптовану для платформи iOS. Реліз гри запланований на 2014 рік.

Проект Ingress поділений на два напрями. Перше – це гра на місцевості. Додаток для смартфона відображає карту міста, яка доповнена об'єктами, непомітними для тих, хто в цю гру не грає. Це в першу чергу «портали», розташування яких прив'язане до визначних пам'яток міста. Саме навколо них і розгортається змагання гравців за контроль над місцевістю. Команди, що належать до однієї з двох фракцій, намагаються захопити і утримувати портали.

На портали можуть спиратися «поля контролю». Побудувати поле можна, створивши зв'язку між трьома різними порталами так, щоб утворився трикутник. Для створення зв'язків, у свою чергу, необхідні «ключі», які можна з деякою вірогідністю отримати, взаємодіючи з цими точками. На практиці, якщо гравець бажає створити поле, йому необхідно або скористатися зв'язками, встановленими іншими гравцями, або фізично побувати як мінімум у двох точках, на які це поле буде спиратися.

 

Необхідність фізичної присутності гравця у порталів – це ключова відмінність проекту Ingress від усього різноманіття існуючих комп'ютерних ігор. Таким чином гравців стимулюють регулярно відвідувати одні й ті ж місця у віртуальній боротьбі за контроль над містом. При цьому в Ingress ведеться безперервне стеження за маршрутами переміщення гравців з використанням засобів супутникової навігації; інформація в безперервному режимі передається на сервери Google.

Друге, не менш масштабний напрям гри пов'язано з розвитком таємничого сюжету і веденням віртуального розслідування. Щодня гравцям пропонуються досить складні загадки, які, як правило, вимагають серйозного володіння комп'ютерними технологіями та знання криптографії.

На даний момент в Ingress грає близько мільйона геймерів. З виходом iOS-версії проекту Google сподівається подвоїти кількість гравців до кінця наступного року.

 


Выбирайте классные подарки для всей семью и друзей! Напримеркожаные флешки и всякие другие полезные вещи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *