[Програми] GlassCamera: 20 віртуальних лінз для створення унікальних фото

Автор | 27 Серпня, 2013

GlassCamera – це новий додаток для iPhone і iPad, що перетворює зйомку на камеру смартфона або планшета в по-справжній творчий процес. Утиліта дозволяє знімати фотографії та відео за допомогою великого набору віртуальних лінз. Передбачена 21 лінза, а також можливість регулювати ступінь спотворення зображення. Крім того, в GlassCamera присутній набір спеціальних фільтрів.

Ви можете побачити накладається як ефект в реальному часі, як в режимі фотографії, так і при зйомці відео. GlassCamera вміє працювати не тільки з фотографіями, знятими додатком, але і з уже існуючими в галереї мобільного пристрою. У режимі камери програма дозволяє вручну налаштовувати фокус, перемикати фронтальну і основну камери і керувати LED-спалахом.

Як ми з'ясували в ході тестування програми, GlassCamera не вміє записувати відео в повному дозволі. Однак розробник обіцяє, що підтримка відео 720p з'явиться в наступному оновленні. Поки користувачеві доступна запис в розмірі 1136 x 640 пікселів.

Не кожен з представлених в програмі ефектів знадобиться при кожній зйомці. Проте, якщо вам набридли стандартні фільтри кшталт Instagram, GlassCamera – те, що лікар прописав. Як тільки додаток навчиться записувати відео в повному дозволі, його цілком можна назвати кращим у своїй категорії. Інший великий мінус додатки – GlassCamera не може забезпечити максимальну якість при зйомці фото.

GlassCamera потребує для роботи операційну систему не нижче iOS 4.3. Додаток універсальний і підтримується всіма iOS-пристроями, включаючи iPhone 5. Деякі з фільтрів можна побачити без встановлення програми на сторінці в iTunes.

 


Нужен теплый пол? Трубы и фитинги Rehau помогут вам в этом! Надежные материалы от фирмы REHAU всегда обогреют ваш дом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *