iOS 7 дозволяє вводити коди iTunes Gift Cards за допомогою камери

Автор | 18 Червня, 2013

У понеділок, через кілька годин після презентації iOS 7, Apple поширила першу бета-версію нової операційної системи, що є повністю переробленою програмною оболонкою для iPhone і iPad. Інтерфейс платформи став дуже простим і повітряним, зникли великовагові текстури з імітацією скла, тканини та інших натуральних матеріалів, а значки придбали мінімалістичний дизайн. Також виявилося, що в новій ОС безліч унікальних функцій, які не доступні в попередній версії.

Однією з них є можливість автоматичного введення коду iTunes Gift Cards для покупки додатків і музики з iTunes. Працює функція в американському та деяких європейських онлайн-магазинах Apple.

Перевірити новий функціонал iOS 7 можна, відкривши додаток App Store і зробивши клік на посиланні Redeem в нижній частині екрана. У вікні, для зазначення коду з'явилася кнопка Use Camera, після натискання на яку з'являється можливість вважати цифри з подарунковій карти за допомогою камери мобільного пристрою.

«Тепер ви можете просто взяти в руки карту, показати її в камеру свого iPhone або iPad, і девайс автоматично вважає код і внесе суму на ваш рахунок».

Дана фіча покликана спростити роботу з сертифікатами iTunes Gift Cards. Вперше подібний функціонал з'явився на комп'ютерах Windows і Mac в iTunes 11.

 


Пришло то время, когда качественные китайские смартфоны ничем не уступают смартфонам известных брендов. Выбирайте себе китайский телефон на сайте beconnect.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *