6 корисних додатків для фанатів Instagram

Автор | 14 Серпня, 2013

У Instagram не так багато функцій, і шанувальники давно і добре їх вивчили: накласти фільтри, вставити рамку, зробити розпливчастим те, що не так важливо в кадрі, зняти невеликий фільм. Сторонні розробники пропонують набагато більше можливостей: публікувати панорами, дивитися фотографії в хорошій якості на планшеті, створювати фото-календарі та багато іншого. Видання AIF підібрало шість мобільних сервісів для iOS і Android, які сподобаються шанувальникам Instagram.

Instasize для iPhone і Android

Додаток, який дозволяє публікувати в Instagram панорами. Традиційно в Instagram викладають квадратні картинки. І якщо ви робили знімок звичайною камерою, потрібно буде підлаштувати зображення під квадрат, вибравши найцікавішу його частину. Але якщо важливим у фотографії є ​​все – від краю до краю? Для таких цілей і існує Instasize. Він помістить ваш знімок у центр, а зверху і знизу просто залишить смуги, їх можна зафарбувати відповідним кольором або фоном, і вже потім експортувати те, що вийшло, в Instagram. Гроші просять за додатковий функціонал – цікаві фонові забарвлення.

Перевернути зображення руками, зробити його горизонтальним, щоб помістилося в квадрат Instagram, або поставити картинку під нахил можна у додатку PicSets.

Instapad для iPad

Ця програма для тих, хто не розуміє, як можна дивитися фотографії на відносно невеликому екрані смартфона. У Instapad зображення набагато більше, як якщо б ви дивилися їх у вебі. Можна сортувати записи – бачити тільки своє, тільки друзів, тільки тих, хто додав у друзі вас або кого додали ви.

Паралельно можна в зручному вигляді подивитися, з ким ви невзаємні друзі і, можливо, почистити френдстрічку. Є також стрічка популярних фотографій і тих знімків, яким ви ставили лайки.

Pictacular для iPad і Android

Мабуть, один з найцікавіших сторонніх додатків про Instagram. Він виконаний у стилі відомої соціальної мережі про картинки – Pinterest, в шаховому порядку показуються ваші знімки та фотографії ваших друзів.

Зручно, що прямо звідси можна легко перепостити зображення в Pinterest і Facebook. Є розбивка за темами для тих, хто любить відкривати нових фотоавторів.

Insta Cartoon для iPhone

Одні користувачі вважають за краще взагалі не використовувати фільтри для своїх зображень, а інші навпаки не проти поекспериментувати. Для них програма, яка перетворює картинки в стоп-кадри з мультфільмів. Не з усіма фотографіями виходить добре, навіть штатні інструменти для редагування можуть не витягнути знімок, але часто виходить дійсно незвично і здорово. Мінус в тому, що безкоштовно доступне тільки 3 ефекту. Для Android є аналог – Insta cartoon photo.

Aviary для iOS і Android

Якщо ви хочете залишити в смартфоні один фоторедактор, можна сміливо зупинитися на цьому. У безкоштовному пакеті досить багато інструментів для редагування знімків – різкість, фокус, рамочки, обрізка. Крім того, є стікери (наклейки), можливість робити написи і малювати на фотографіях від руки.

За додаткову плату пропонують пакети інструментів, наприклад, ще більше наклейок.

InstaCC для iPhone

Про картинки з цього додатка завжди запитують – як це зроблено? Справа в тому, що нехитра програма розкидає автоматично ваші зображення по днях і показує фотоісторію протягом місяця. Можна з першого погляду зрозуміти, чим ви займалися протягом останніх 30 днів, і іноді це буває дуже забавно.

Бонус: де зробити красивий колаж?

Фотоколажі – напевно, найпопулярніший запит у користувачів Instagram. І всі програми зазвичай пропонують прості шаблони безкоштовно, а більш цікаві – за гроші. До таких відносяться Framtastic, Photocollage, Framatic, InstaCollage. А ось автори YourMoments зуміли пофантазувати на тему і зробили шаблони для колажів наче намальованими, як ніби реальний художник розмив фон або намалював химерне пляма від кави. Крім різноманітних шаблонів можна вибрати ще і різний фон.

 


щите тамаду или ведущего для праздника или свадьбы? Закажите организацию мероприятий в Одессе онлайн или по телефону!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *