Skype для iPad отримав підтримку відеодзвінків високої чіткості

Автор | 13 Серпня, 2013

Сервіс відеотелефонії Skype випустив нову версію офіційного клієнта для iPad. В оновленні компанія поліпшила якість дзвінків – зокрема, користувачі планшетів Apple четвертого покоління отримали можливість здійснювати дзвінки високої чіткості.

Сервіс Skype працює на смартфонах, планшетних комп'ютерах, Windows-ПК, Mac і навіть на телевізорах. Встановивши додаток на iPhone, iPod touch або iPad, можна обмінюватися дзвінками і миттєвими повідомленнями з іншими абонентами сервісу, в будь-якому місці і в будь-який час.

У версії Skype для iPad під індексом 4.10 додана функція відеодзвінків у високій якості, а також реалізований новий дизайн для поля вибору коду країни в номеронабирачі. Попереднє оновлення, нагадаємо, отримало повноцінну і необмежену функцію відправки відеоповідомлень всім користувачам служби.

Віднедавна користувачі Skype можуть обмінюватися відеоповідомленнями завдовжки до трьох хвилин. Якшо на кнопку «Відеоповідомлення», можна записати невеликий ролик і відправити його будь-якій людині зі свого списку контактів, навіть якщо той у даний момент знаходиться не в Мережі. Адресат отримає відразу ж, як увійде в Skype. Перед відправкою відеолиста його можна переглянути і при необхідності перезаписати. Повідомлення буде доступно тільки одержувачу.

iPhone і iPad дозволяють записувати відеоролики як за допомогою фронтальної, так і за допомогою основної камери девайсів, а також змінювати камери безпосередньо під час запису. При цьому на відміну від відеосервісу Vine, інтегрованого в Twitter, відеоповідомлення в Skype не можна закільцювати (зробити його постійно повторюваним).

Також в Skype 4.10 поліпшено якість і стабільність дзвінків. Завантажити нову версію Skype для iPad можна безкоштовно за посиланнями далі.

Завантажити Skype для iPad
Завантажити Skype для iPhone і iPod touch

 


В каждом доме должен быть пылесос, как не крути:) Поэтому, если его у вас до сих пор нету, быстрее выбирайте в каталоге магазина http://october.com.ua и заказывайте!

1 коментар до “Skype для iPad отримав підтримку відеодзвінків високої чіткості

  1. Пінгбек: WhatsApp планує запустити функцію відеодзвінків – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *