PayPal ще глибше інтегрується в iOS

Автор | 12 Березня, 2013

Популярний платіжний сервіс PayPal оголосив, що випустив новий набір інструментів і API для iOS, які дозволять розробникам включати в свої додатки можливості оплачувати покупки прямо з програм без необхідності відкривати в браузері спеціальну сторінку авторизації.

На сайті PayPal повідомляється, що незабаром користувачі зможуть вводити свої платіжні дані прямо в сторонні додатки, щоб більш легко і зручно оплачувати покупки, придбані в магазинах, які підтримують дану систему платежів.

У API також включається програмне забезпечення для сканування кредитних карт від компанії Card.io, яку PayPal придбав у минулому році. Також було випущено код, який дозволяє працювати з різними платформами і мовами, що допоможе сервісу оселитися в максимальній кількості смартфонів.

На даний момент поки невідомо як на цей крок відреагувала Apple. Як ми знаємо, компанія залишає собі 30% від виручки з усіх продажів, здійснених в її сервісах. А на покупки, зроблені з додатків з використанням PayPal, це правило навряд чи буде поширюватися. В той же час в Купертіно навряд чи будуть задоволені, що платежі, що проходять через додатки з App Store, не будуть приносити їм ніякої додаткової виручки.

 


Не втрачайте часу, якщо ви вирішили купити iphone у львові, вибирайте модель та гайда на сайт iphones.lviv.ua, ціни якого вас неодмінно порадують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *