Український фотоспалах iblazr для iPhone і Android профінансували на Kickstarter

Автор | 3 Серпня, 2013

На майданчику колективного фінансування Kickstarter запущений збір коштів на випуск потужного LED-спалаху для смартфонів iblazr. Цей гаджет покликаний забезпечити якісну фото-і відеозйомку на iPhone і Android-смартфонах в умовах недостатньої освітленості.

iblazr розробив киянин Владислав Тисленко. Під його управлінням команда розробників трудилася майже рік, удосконалюючи гаджет, тепер їм потрібно $58 000, щоб почати масове виробництво. Вирішено було орієнтуватися на західний ринок і почати кампанію на Kickstarter.

Спалах вставляється в 3,5-міліметровий роз'єм iPhone і синхронізується із затвором камери. Зарядку акумулятора смартфона iblazr не споживає, використовуючи вбудовану батарею. Підсвічувати можна знімки як з основною, так і з фронтальної камери.

iblazr оснащується одними з найпотужніших портативних світлодіодів на ринку. Він видає більш ніж 100 люкс на 1 м світла в режимі зйомки відео (у 8 разів більше, ніж у iPhone) і більше 180 люкс світла в режимі спалаху (у п'ять разів більше, ніж у iPhone). Оптика, підсилює можливості LED, має всього 1 мм в товщину, але при цьому забезпечує пучок світла, рівний 60 градусам.

Підзаряджається девайс по USB, в процесі зарядки його можна використовувати як настільну лампу. Також він працює як ліхтарик. Зарядки в iblazr повинно вистачати приблизно на 1000 знімків.

Розробники спочатку заточували iblazr під роботу з iPhone і iPad, проте згодом вони навчили «чудо-спалах» працювати і з апаратами на Android. В даний час додаток iblazr працює з iPhone 4 і старше, iPad 2 і старше, Galaxy S III і S4 і з HTC One X.

Усього за кілька днів розробники практично повністю зібрали необхідну суму. Вартість iblazr становить 39 доларів.


Если ваш бизнес достиг нужного уровня, пора задуматься о хорошем сайте или портфолио, которое можно заказать в веб студии, которая занимается создание сайтов Донецк, а также в Киеве. И не забудьте заказать у них же раскрутку и продвижение своего нового сайта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *