Вийшло оновлення Viber зі статусами повідомлень і підтримкою версії для Mac і Windows

Автор | 31 Липня, 2013

Розробники популярного VoIP-сервісу Viber випустили нову версію офіційного клієнта для iPhone і iPod touch, в якій була покращена робота з повідомленнями і додана підтримка для настільної версії Viber під Windows і Mac.

Додаток Viber дозволяє не тільки вести переписку, але й здійснювати безкоштовні голосові дзвінки з iPhone на iPhone, а також на телефони під управлінням Android, Windows Phone і Blackberry OS. Програма абсолютно безкоштовна, демонструє високу якість передачі голосу і працює по мережах Wi-Fi і 3G, а також додаток чудово працює навіть на швидкості EDGE.

Однак не тільки це робить Viber настільки прекрасним і неповторним. Після установки і верифікації телефонного номера, програма синхронізує список контактів на iPhone, після чого показує абонентів з встановленим Viber. З цього моменту ви можете здійснювати безкоштовні дзвінки друзям, незалежно від моделі пристрою та без реєстрації на сервісі.

У Viber 3.1 з'явилися нові смайли, можливість відправляти малюнки, розфарбовувати фотографії, а також дізнаватися, що користувач прочитав відправлене повідомлення. Крім того, додана локалізація на українську, хорватську, норвезьку, румунська і словацька мови.

   

Особливості Viber 3.1 для iOS:

  • Відправляйте малюнки або фарбуйте фотографії та діліться з друзями!
  • Тепер ви можете дізнатися, чи ваші друзі прочитали ваше повідомлення.
  • Підтримка для Viber Desktop для Windows і ПК.
  • Нові класні смайлики.
  • Покращення в робота з повідомленнями.
  • Виправлення помилок.
  • Локалізація на: хорватську, норвезьку, румунську, словацьку, українську мови.

Основною перевагою Viber вважається відмінний голосовий движок, який забезпечує «найвищу якість передачі голосу». Для прийому вхідних викликів програма підтримує push-сповіщення, тому навіть при закритій програмі ви не пропустите важливий дзвінок. Після клацання на кнопці «Відповісти» відкривається додаток і відбувається з'єднання з абонентом.

Як вже говорилося, додаток Viber поширюється для більшості платформ. Завантажити версію для iOS можна безкоштовно за посиланням далі.

Завантажити Viber для iPhone і iPod touch (безкоштовно)

 


Любите свое авто? Хотите чтобы ваша машина была модной и в тюнинге? Выберите новые тюнинговые передние фары на митсубиси и не только фары!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *