[Ігри] Огляд Plants vs. Zombies 2

Автор | 26 Липня, 2013

Напевно, багато людей, які читали все новини про цю гру, вже знають, що нова частина Plants vs. Zombies крутиться навколо переміщень в часі. Почавши гру на своїй улюбленій галявині і пройшовши коротке навчання, гравці, за допомогою машини часу Дейва, перемістяться на зовсім нове і незнайоме середовище проживання. Першою місцевістю буде Стародавній Єгипет, який доверху обсипаний нашими знайомими мозкопожирачами. Відбившись від армії нежиті у Єгипті, гравці, зібравши достатньо зірок, відвідають ще два величезних світи!

На кожній місцевості вас чекають абсолютно нові пейзажі, зомбі і квіти! Наші старі вороги не тільки змінять зовнішність, але також їх нескінченні ряди поповняться новими особинами, такими як злісні оракули, що пожирають сонечка гравця, або засохлі фараони в дуже твердих саркофагах. Звичайно, до вашої сторони теж долучаться новенькі рослини, які можуть закидати бумерангами, побити листками і тимчасово заморозити ворогів. Одним словом, рослин і зомбі в грі стало набагато більше!

Мені дуже сподобався вибір рівнів, переміщатися по ним одне задоволення! Навіть велика карта в Icebreaker: A Viking Voyage не настільки хороша, якщо порівнювати її з картою вибору рівнів у Plants vs. Zombies 2. Після першого навчання, вам дадуть велику карту, в якій крім сюжетних рівнів є багато другорядних місій. Отримуючи спеціальні ключі в боях, ви будете відкривати ворота, що ведуть до нових битв, поліпшень і рослин. Після проходження сюжетних місій на даній місцевості буде відкриватися складний і нескінченний рівень, який можна перегравати кілька годин поспіль. Ще один плюс карти – це її краса, в ній ви побачите безліч різноманітних деталей і картинок, обов'язково зверніть на них увагу, коли будете проходити іграшку.

У боях вам допомагатимуть особливі бонуси, а так як гра є безкоштовною, то особливо ви не зможете ними користуватися, звичайно, поки не заплатите реальною валютою. Вони наділять супер силою, що дає привабливі особливості: відрізати голови зомбі один щипком, викидати їх за межі бою і шарахатися електрикою. Але є також тимчасові добрива, які випадають тільки у підсвічених зомбі. Вони дозволять викластися квітці на всі сто відсотків, наприклад, соняшник відразу ж дасть багато сонечок, а горіх одягне залізний захист. Сипати добриво одне задоволення.

Мене дуже сильно засмутило те, що в Plants vs. Zombies 2 більше немає магазину Божевільного Дейва і особистого саду. Саме садок змушував мене заходити в гру кожен день, а через відсутність великого багажника Дейва, гроші витрачаються на покупку особливих сил. Звичайно, в грі є магазин, тільки він приймає реальні гроші з вашої картки, а не монетки. Можливо, сад відкриється потім, але я вже пройшов гру до середини, а саду все ще немає. Чому PopCap відмовилися від таких важливих речей – для мене загадка.

Завантажити Plants vs. Zombies 2 для iPhone та iPad (безкоштовно)

 


Вибирайте та замовляйте онлайн справжні українські вишиванки ручної роботи. Для вас стараються справжні майстрі цієї справи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *