[Аксесуари] MagBak: найтонше в світі кріплення для iPad

Автор | 25 Липня, 2013

Гіпертрофований iPod touch, також відомий під ім'ям iPad, є пристроєм інноваційним і при цьому дуже функціональним. А для інноваційних гаджетів повинні випускатися відповідні пристосування. На сайті Kickstarter з'явився унікальний аксесуар для «яблучних» планшетів, який виконує відразу декілька функцій.

За задумом розробників MagBak, до задньої панелі iPad по краях кріпляться дві невеликі магнітні панелі. По-перше, за них зручно тримати і носити пристрій. Інша перевага накладок полягає в тому, що чохол Smart Cover тепер не бовтається в розкритому стані, а надійно кріпиться до корпусу девайса. По-третє, вбудовані в MagBak магніти настільки сильні, що вони можуть утримувати планшет навіть на дверці холодильника.

У набір MagBak крім самого аксесуара входить тонке металеве кільце, яке можна закріпити на стіні або будь-який іншій вертикальній поверхні. Таким чином, немає необхідності використовувати спеціальну підставку для iPad.

Вихід нового аксесуара в продаж залежить від активності відвідувачів порталу для колективного фінансування Kickstarter. Якщо задумка буде реалізована, користувачі сервісу стануть одними з перших володарів новинки.

 

 

Мета розробників MagBak – зібрати 15 000 доларів для виробництва пристрою. Щоб стати володарем даного аксесуара, потрібно вкласти 24 долари, пізніше ціна за дві магнітні панелі і металеве кільце збільшиться на 10 доларів.

 


Все виды металлопроката доступны для предосмотра и заказа прямо на сайте www.stalexpress.ru. Вы даже можете оплатить за заказ прямо при получении.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *