iPad mini програє новому Nexus 7 по якості дисплея

Автор | 25 Липня, 2013

Вчора ввечері Google представила своє нове дітище – 7-дюймовий планшет Nexus 7 другого покоління. Як стало відомо, новий пристрій випереджає iPad mini за технічними параметрами. Це стосується, перш за все, дисплея, роздільна здатність якого у «таблетки» Google становить вражаючі 1920 x 1200 пікселів. У перерахунку на один квадратний дюйм – 323 пікселя, що відчутно більше 216 ppi в першій версії Nexus 7. Крім попередньої презентації власного продукту Google обійшла за цим параметром свого найближчого конкурента – компанію Apple і iPad mini. Нагадаємо, що останній існує на ринку з осені минулого року і розташовує дисплеєм 1024 x 768 пікселів.

Треба визнати, що Google права, заявляючи, що випустила «самий чіткий 7-дюймовий планшет в світі», маючи на увазі під цим дисплей з найвищою роздільною здатністю. Чи відповість Apple пошуковому гігантові цієї осені?

Людське око не здатне сприймати окремі пікселі на екрані з щільністю понад 300 точок на квадратний дюйм. Будь-яка кількість пікселів понад цю цифру не впливає на видиму якість зображення, в результаті чого на екранах Retina ми бачимо саму чітку картинку без поділу на пікселі. Для Apple виявилося непосильним завданням реалізувати таку якість у iPad mini першого покоління. Google працювала над створенням екранної матриці для останнього Nexus 7 разом з компанією Japan Display. Що стосується Apple, то дослідницька фірма DisplaySearch заявляє, що «масові поставки Retina iPad mini почнуться не раніше ніж на початку наступного року, тому що зміни в процесі виробництва, пов'язані з впровадженням нового дисплея, занадто складні».

Крім DisplaySearch в Мережі є ряд інших джерел, що припускають появу другої генерації iPad mini восени цього року без Retina-екрану. Оновлення з «супердіспеем» нібито послідує пізніше, вже на початку 2014 року. Даний факт звучить дещо дивно, враховуючи, що Google встигне поставити на полиці магазинів свій Retina-планшет вже до цього різдва.

Щільність пікселів екрану існуючої зараз на ринку версії iPad mini становить 163 точки на квадратний дюйм. Друга модифікація Nexus 7 має більш якісний дисплей, в два рази більше пам'яті, стереодинаміки, бездротову зарядку і коштує майже на 100 доларів дешевше планшета Apple.

 


Посмотрите спрайс по строительным материалам http://www.sinergia-msk.ru/shop/price/ и закажите все необходимое для ремонта вашего дома уже сейчас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *