Японці випустили алкотестер для iPhone 5

Автор | 16 Липня, 2013

Був час, коли алкогольне сп'яніння не можна було визначити будь-якими приладами. Людині в цьому питанні доводилося покладатися виключно на свої органи чуття. Розгромна в 1953 році дихальна трубочка дозволяла визначати, випив чоловік спиртне чи ні. Такий прилад міг лише показати сама наявність або відсутність даного факту, але він не міг визначити ступінь сп'яніння. Саме алкометри дозволили здійснювати куди більш жорсткий контроль.

Японська компанія Thanko поставила перед собою за мету вивести на ринок пристрій, призначений для вимірювання рівня вмісту алкоголю в крові за допомогою iPhone. Компактний алкометр підключається до Lightning-роз'єму смартфона.

Для того щоб пройти тест, потрібно протягом п'яти секунд подихати в отвір в торцевій частині корпусу алкотестера. Результат відображається у вигляді цифрового значення і колірної індикації: зелений говорить про відсутність алкоголю в крові, жовтий – про його помірному змісті, червоний – про сильне сп'яніння.

Компанія сподівається, що алкометр допоможе зменшити число дорожньо-транспортних пригод за участю п'яних водіїв. Зараз Thanko веде переговори з ритейлерами про виведення алкометра на ринок. Передбачається, що новинка спочатку з'явиться в Японії, а потім у США та інших країнах.

Використовувати алкометр можна не тільки з iPhone, але і з іншими пристроями з інтерфейсом Lightning, у тому числі з iPad mini. Ціна приладу становитиме 20 доларів.

 


Поберегите свой смартфон, выберите защитные пленки для вашего телефона и перестаньте беспокоится и царапинах на экране вашего iPhone или Samsung Galaxy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *