[Програми] Додаток IFTTT автоматизує все на вашому iPhone

Автор | 12 Липня, 2013

Популярний сервіс автоматизації IFTTT дозволяє створювати «рецепти» – прості завдання  типу «Якщо я опублікував запис в Facebook, то про це треба написати також і в Twitter». Акронім IFTTT розшифровується як «If This Then That» або «У випадку цього робимо те». Всі дії проводяться за допомогою Тригерів (це) і Дій (то).

Сервіси типу Instagram і Dropbox називаються «Каналами». Для кожного каналу є свій набір Тригерів і Дій. Це дуже цікава ідея, однак єдиною можливістю керувати сервісом досі був інтернет-браузер.

Сьогодні все змінилося. IFTTT випустив офіційний додаток для iPhone. Він дозволяє не тільки створювати «рецепти» автоматизації, але і робить цей процес набагато простіше, ніж в браузері – всього за 5-6 тапів по екрану.

Якщо ви не зрозуміли, як працює цей сервіс, уявіть ситуацію: ви хочете завантажувати всі щойно зняті фото в Instagram і Dropbox відразу. Робота If This Then That  заснована на принципі об'єднання програм за специфічними параметрами та складання «рецептів». IFTTT інтегрується з базою контактів, фотографій і функцією сповіщення на iPhone і дозволяє призначати завдання своєму телефону, виходячи з власних потреб та інтересів.

У практичному сенсі це може виглядати так: ви доручаєте пристрою зберігати в ваш Dropbox кожну фотографію, яку ви завантажили у Flickr. Або сповіщати вас за допомогою SMS щоразу, коли вас згадали тегом в Facebook. Для допомоги в експлуатації в сервісі розміщені понад 100 000 готових «рецептів», складених іншими користувачами.

Додаток IFTTT доступний для скачування в App Store безкоштовно за цим посиланням.

 


Если вам нравится фантастика и подобное, обязательно посмотрите разнообразные концепты мобильников, которые придумывают лучшие дизайнеры планеты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *