[Програми] Оновився редактор Skitch

Автор | 4 Липня, 2013

Вийшло оновлення Skitch для Mac і iOS. Ця програма створена для того, щоб ви могли швидко і зручно ділитися коментарями та зауваженнями прямо на зображеннях або в документах. У свіжій версії додано кілька нових можливостей, які зроблять роботу над проектами ще більш ефективною.

Перша функція Skitch 2.6 називається «налаштування границь». Настроювані границі дозволяють отримати додатковий простір з будь-якої сторони зображення, якщо вам не вистачає місця для приміток. Це особливо зручно, якщо ви, наприклад, хочете додати коментарі на полях, збоку від макета.

Щоб додати додаткове місце, просто натисніть значок плюса на будь якій границі зображення. Є й більш простий варіант – якщо коментарі виходять за край зображення, границя автоматично відсунеться, відкриваючи більше місця для роботи. Якщо ви хочете отримати картинку певного розміру, використовуйте інструмент кадрування і зміни розміру – просто розтягніть покажчики до необхідного місця і натисніть "Застосувати". Налаштування границі покищо доступні тільки при роботі з зображеннями.

обновление 1с

Також у новій версії програми для Mac була прискорена робота функції зйомки екрана. Тепер в налаштуваннях можна приховати додаткові опції зйомки, прибравши відповідну галочку. Після цього знімок можна буде зробити всього одним натисканням і відразу перейти до додавання приміток.

Також в оновленні вдосконалений зовнішній вигляд стрілок і знижений мінімальний розмір фігур. Крім цього Skitch 2.6 отримав безліч удосконалень, які зробили роботу програми більш стабільною.

Завантажити Skitch для Mac
Завантажити Skitch для iPhone і iPad

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *