Pocket Tripod: підставка для iPhone розміром з кредитку

Автор | 29 Червня, 2013

Коли справа доходить до аксесуарів до смартфонів, нам дуже часто доводиться вибирати між високоякісною продукцією з обмеженим можливостями і більш функціональними аксесуарами сторонніх виробників, які пропонують середню якість. Тому я був так заінтригований, побачивши один з останніх проектів на сайті Kickstarter, який примудрився потрапити в обидві категорії.

Pocket Tripod – це універсальний тримач для iPhone 5 і iPhone 4/4S, який надійно утримує мобільний пристрій у вертикальному положенні, дозволяючи із зручністю користуватися функцією гучного зв'язку, переглядати електронну пошту, відео та сторінки в інтернеті. Підставка-конструктор, що складається з шести частин, легко складається і приймає форму кредитної картки для зручності транспортування.

Своє захоплення Pocket Tripod висловив співзасновник Apple Стів Возняк:

«Відмінний проект! Таке не можна було б зробити без великого творчого таланту і бажання створити щось досконале нове. Ви можете розраховувати на мене. Ніколи б не подумав, що таке можливо».

купить шокер в Украине

Проста на вигляд підставка для iPhone легко приймає потрібну форму і утримує смартфон під будь-яким кутом для читання, зйомки фотографій або відео, перегляду фільмів і роликів з YouTube. Конструкція гаджета робить його мобільним, а яскраві кольори додадуть позитивних емоцій від користування пристроєм, кажуть розробники.

Творець Pocket Tripod збирає кошти на виробництво аксесуара на сайті колективного фінансування Kickstarter. На даний момент гаджет доступний для замовлення за ціною 20 доларів. Після початку виробництва вартість пристрою підніметься до 30 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *