Що таке функція AirPrint та як вона працює

Автор | 27 Червня, 2013

Суть технології неймовірно проста. Для друку будь-якого документа з вашого iPhone або iPad вам необхідно лише знаходитися в одній Wi-Fi мережі з принтером, що підтримує дану технологію. Не потрібно встановлювати ніяких драйверів або додатків. Просто вибираєте «Друк документа» і відправляєте його на друк. Це теорія.

Сайт Apple.com пропонує три принтера від Epson і два від HP. Ціни на моделі коливаються від 99 до 300 доларів залежно від моделі.

Однак список принтерів дещо ширший, але все одно залишається недостатнім для масової підтримки технології бездротового друку. Це тим більше дивно, тому що ми пам'ятаємо про те, що AirPrint була представлена ​​самим Джобсом на одній з презентацій новинок у iOS. Чому Apple спустила розвиток технології на гальмах – знають тільки в її катівнях, а нам лише залишається за цим з сумом спостерігати. І тому випадку, якщо вам цікаві і інші друкарські технології, завітайте на сайт http://drukarstvo.com/.

Але не все втрачено. Якщо до вашого Мас підключений будь-який принтер (необов'язково Wi-Fi), то за допомогою невеликої утиліти AirPrint Activator ви зможете безперешкодно здійснювати друк по повітрю безпосередньо з iOS.

Працює AirPrint Activator дуже просто. Ви завантажуєте його з сайту виробника , і встановлюєте на свій Mac. Заявлена ​​підтримка OS X 10.6 і 10.7, але будемо сподіватися, що і нову "кішку" не образять в найближчому майбутньому.

Після установки в меню налаштувань вашого Mac з'явиться новий пункт «AirPrint Activator».

Щоб зробити доступними всі підключені до комп'ютера принтери для AirPrint, необхідно перевести перемикач в положення ON.

   

Тепер можете сміливо вибирати будь-яку замітку або документ на вашому iOS-пристрої і відправляти її на друк. Додаток абсолютно безкоштовний, тому автор пропонує його оплатити за принципом Donate (пожертву).

І хоча в нашому повсякденному житті друк на папері все більше йде в минуле, але в деяких областях без цього поки нікуди. Хочеться сподіватися, що Apple зуміє просунути технологію бездротового друку так, як вона це робить з AirPlay.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *