У iOS 7 виявлено приховані налаштування жестів, багатозадачності і папок

Автор | 21 Червня, 2013

В операційній системі iOS 7, представленої на конференції WWDC 2013, є ряд прихованих функцій. Блогер Хамза Суд виявив в новій ОС кілька налаштувань, що стосуються жестів, багатозадачності і організації папок системи. Налаштування недоступні користувачам iOS 7 beta 1, і для відкриття доступу до них потрібно провести певні маніпуляції з системою (які, не повідомляється). Те, що налаштування приховані? говорить, перш за все, про те, що всі описані далі речі ще не завершені і знаходяться на стадії тестування.

Спочатку про жести. Apple тестує жести «свайп» по краю і кутах дисплея. Таким чином планується пристосувати iOS для запуску різних програм типу месенджера, інтернет-браузера та деяких інших встановлених в системі додатків. За словами Суду, жести будуть використовуватися головним чином для швидкого перемикання між завданнями.

Демо-ролик наочно продемонструє роботу функції:

Судячи з відео, в майбутньому налаштування iOS 7 дозволять приховувати встановлені додатки. Це те саме, про що просили багато користувачів iPhone і iPad. Друге, що можна буде робити в iOS 7, – створювати папки всередині папок. Така реалізація виглядає зручніше тієї, ніж та, що є в системі зараз – ділити вміст папки на сторінки у разі переповнення. Опція закриття папки жестом щіпки також мається на прихованих налаштуваннях «сімки».

Інші опції, поки не представлені в системі, дозволяють настроювати графічні ефекти на зразок розмиття, кольоровості і швидкості анімацій. Так як всі описані опції за умовчанням приховані, цілком імовірно, що вони ніколи не з'являться в публічній збірці iOS 7. Швидше за все, вони додані для внутрішнього тестування Apple.

 


Вам нужен полный контроль над движущийся техникой или нужно знать где находятся ваши близкие в этот момент? Предлагаем вам gsm жучок купить можно на сайте gps-zhuchok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *