У iOS 7 з’явиться нативна підтримка LinkedIn

Автор | 20 Червня, 2013

Apple додасть в нову операційну систему iOS 7 нативну підтримку ділової соціальної мережі LinkedIn, повідомляє 9to5Mac.

Поява кнопки Twitter в iOS показала вражаючі результати, а саме – 25-відсоткове збільшення числа зареєстрованих користувачів мікроблогінгової мережі. Чималу роль у цьому зіграла зручність роботи з сервісом. Ввівши логін і пароль від свого облікового запису, власник iPhone або iPad може публікувати «твіти», посилання і фотографії, не роблячи ніяких додаткових налаштувань.

У iOS 6 інтегровані дві соціальні мережі – Twitter і Facebook. Однак, як повідомляє 9to5Mac, Apple планує додати в операційну систему iOS 7, окрім Vimeo і Flickr, підтримку ще одного соціального сервісу – LinkedIn. Посилаючись на виявлений в першій тестовій прошивці код, видання пише, що за аналогією зі службами Twitter і Facebook, в налаштуваннях нової мобільної платформи з'явиться спеціальний розділ для введення даних акаунтів LinkedIn, що дозволить обмінюватися інформацією з друзями та колегами без додаткових налаштувань.

Публічний анонс iOS 7 відбувся 10 червня на конференції WWDС 2013, після чого бета-збірку системи отримали розробники. У новій платформі Apple користувачі вперше побачили власні ідеї головного дизайнера компанії Джонатана Айва, який у жовтні минулого року очолив команду з проектування графічного інтерфейсу.

Зараз залишається під питанням, чи з'явиться інтеграція LinkedIn у фінальній версії iOS 7. 9to5Mac відзначає, що в тестовій прошивці iOS 5 також були виявлені сліди соцмережі Facebook, однак Apple не додавала підтримку сервісу в iPhone і iPad до виходу iOS 6.

Вихід загальнодоступною версією iOS 7 очікується восени цього року.

 


Если вы хотите, что бы ваши продукты всегда оставались свежими и долго не портились, советуем приобрести вакуумный упаковщик бытовой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *