Де більшість людей угроблюють свій iPhone?

Автор | 19 Червня, 2013

Щодня у світі розбивається і ламається величезна кількість всіляких мобільних телефонів, серед яких, звичайно ж, є і iPhone. На жаль, головна причина того, що ви угробили свій новий (або старий) iPhone – це ваша власна неакуратність або неуважність. Але, насправді, це статися може що завгодно і де завгодно. Тому компанія SquareTrade, яка займається продажем додаткових гарантій на всіляку техніку, вирішила зробити цікаву інфографіку, яка розповість нам про самих «небезпечних» місцях для «яблучного» телефону.

Давайте-но обійдемося без зайвих слів у вступі та одразу перейдемо до вивчення інфографіки.

Отже, що ж цікавого ми можемо побачити в роботі SquareTrade? По-перше, тільки 51% з усіх «вбитих» iPhone постраждали не вдома, інші 49% постраждали навіть не виходячи з квартири.

У п'ятірку найнебезпечніших місць всередині будинку увійшли: розсадник їжі – кухня (21%), кімната любові – спальня (8%), царство води – ванна (16%), королівство кота – вітальня (18%) і, назвемо це, мабуть – в автомобілі (10%). Останнє, звичайно, не зовсім підходить під місце «всередині будинку», але для когось це справжній будинок.

Кухня – найнебезпечніше місце для вашого iPhone. Що там взагалі може з ним статися? Пролити воду з чайника прямо на екран? Увіткнути в нього ніж замість дошки? Або впустити в борщ чи просто переглядаючи на айДевайсі смачні рецепти тортів з фото? Навіть важко уявити, що може з ним статися такого особливого, окрім як банального падіння.

Але що там кухня … 5% замучених до смерті iPhone знайшли свою смерть в пральній машині. Дійсно, ганчірочки – це для слабаків. Тільки пральна машинка, тільки з порошком. А ось 9% користувачів упустили свій iPhone в унітаз. Друзі, ну скільки можна наступати на одні й ті ж граблі? Ну треба ж вчитися на помилках: беріть в туалет iPad – він більше, він навряд чи впаде прямо у воду. Ще 6% – якось зовсім нецікаво, вони просто залишили свій iPhone на даху свого автомобіля і поїхали в путь-дорогу. Скукота.

Якщо розглянути ближче відносини iPhone з рідинами, то найчастіше (43%) «яблучний» телефон гине від звичайної води. А от від газованої води iPhone гинув тільки в 19% від усіх сумних випадків. І 12% припадають як на пиво, так і на чай з кавою. Відразу питання: навіщо тоді пити чай або каву, якщо ефект один?

А чи була у вас якась безглузда ситуація, яка закінчилася «смертю» iPhone? Розкажіть?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *