iOS 7: зум під час відеозйомки

Автор | 17 Червня, 2013

У iOS 7, новій операційній системі Apple для мобільних пристроїв, реалізована можливість доступу до функції зуму під час запису відео. Тепер при зйомці роликів можна наблизити  картинку, щоб краще роздивитися об'єкти, які знаходяться на задньому плані або на значній відстані від місця зйомки.

Така функція зближує iPhone з справжньою відеокамерою. З виходом iPhone 5S, який, як очікується, буде мати 12-мегапіксельну камеру, збільшення зображення в реальному часі стане ще більш актуальним. Проте і зараз дана особливість iOS 7 заслуговує уваги.

Щоб використовувати зум, потрібно перемкнути Камеру в режим відеозапису свайпом вліво. Після натискання червоної кнопки і початку зйомки потрібно скористайтися стандартним жестом "щіпки", щоб активувати зум. Розведіть пальці по поверхні дисплея для наближення зображення в кадрі і зведіть для зворотного ефекту. Також ви можете зробити тап по екрану в потрібному місці, щоб змінити фокус.

Декоративный пластик

Крім жесту "щіпки" функцію збільшення виконує і слайдер. Але він з'являється тільки після того, як ви зробите жест розведення пальців на екрані.

Трішки засмучує той факт, що "щіпка" може бути невірно сприйнята iPhone як дотик, в результаті чого відбудеться непотрібне фокусування замість зуму. Тому на практиці ручний слайдер надійніший.

Для того щоб зробити фото під час захоплення відео, достатньо натиснути кнопку на екрані білого кольору. Функція фотографування під час зйомки була доступна вже в iOS 6, так що цей момент висвітлюємо просто для довідки. Всі зроблені фото зберігаються в пам'яті iДевайсів без переривання процесу зйомки.

Для ясності уточнимо, що під час запису відео смартфон зберігає фотографії в максимальному дозволі Full HD, тобто 1920 на 1080 пікселів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *