WhatsApp: 27 млрд повідомлень за добу

Автор | 14 Червня, 2013

Адміністрація сервісу WhatsApp повідомила про новий рекорд. За останню добу месенджер обробив 27 млрд повідомлень. Попередній рекорд був встановлений в останній день 2012 року, тоді було оброблено 18 млрд повідомлень.

WhatsApp був запущений в 2009 році колишніми співробітниками компанії Yahoo! Сервіс користується великою популярністю серед власників iPhone. Всі, хто хочуть заощадити на відправленні текстових повідомлень, використовують його в якості альтернативи SMS для безкоштовного обміну текстом, фотографіями, аудіо-і відеозаписами з іншими користувачами програми.

З 27 млрд повідомлень, оброблених напередодні WhatsApp, вхідні (відправлені користувачами в систему) були 10 млрд повідомлень, а що залишилися 17 млрд були вихідними (відправлені системою одержувачам). Така розбіжність в кількості вхідних і вихідних пояснюється використанням функції «групове спілкування». Так, відправка повідомлення в груповий чат з 10 користувачами викликає обробку одного вхідного повідомлення і 10 вихідних повідомлень.

Нагадаємо, версія WhatsApp для iOS коштує $0.99, але найближчим часом вона стане доступна за передплатою. Нова схема розповсюдження фірмового клієнта для iOS буде введена до кінця року.

На iPhone розробники WhatsApp вирішили не використовувати рекламну підписку, а замість цього встановили одноразовий платіж. При цьому додатки для інших операційних систем – Android, BlackBerry і Windows Phone – безкоштовні, але після року використання доведеться платити щорічну абонентську плату в розмірі $0.99.

У WhatsApp також є конкуренти – це месенджери, пропоновані виробниками пристроїв і мобільних платформ (наприклад, Apple iMessage), і незалежні програми на зразок Viber і GroupMe.

 


Решили дать объявление в Гиват-Шмуэль о продаже ненужной техники или одежды? Так сделайте это прямо сейчас на сайте TerraInferno без лешних регистраций и за несколько минут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *